Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Törzsutas programoknak mi...

Törzsutas programoknak mi értelme? Még aki gyakran repül azoknak is csak kis része tudja kihasználni, nem?

Figyelt kérdés

Nagyon sokat kell repülni, hogy mondjuk egy Lufthansa törzsutas programban legyen érdemi haszna tagnak lenni.


De hiába repülök én egy évben mondjuk hússzor is, ami nem kevés, ha azt mondjuk tíz különböző légitársasággal teszem, és mondjuk csak háromszor repülök ezek közül a Lufthansával, máris nem tudom kihasználni.


Vagy vannak közös programok, több légitársaságnál közös mérföldgyűjtés?



2021. júl. 28. 16:11
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Persze! Egy Alliance-en belül többféle társaság pontjait is tudod gyűjteni.


Pl. Star Alliance

2021. júl. 28. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
lemaradt a link: [link]
2021. júl. 28. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Aha! Tehát az összes a szövetségbe tartozó társaság pontjait mindig egyben lehet gyűjteni és fel is használni?
2021. júl. 28. 18:10
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Igen!


De már messze nem olyan jók a feltételek, mint anno a szépemlékű MALÉV-nál.... ahol pár tengerentúli útból összejött egy oda-vissza európai jegy....


Én duty free-ben szoktam elköltögetni a pontokat.

2021. júl. 28. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!