Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Repülővel utazás esetén...

Repülővel utazás esetén bőröndben lehet étrendkiegészítőt vagy gyógyszert vinni? Nem fogják tiltott szernek nézni?

Figyelt kérdés
Nem levélben hanem műanyag dobozos formában vannak.

2021. aug. 9. 09:11
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Azt fogják tiltott szernek nézni, ami rajta van a tiltott szerek listáján.

Az általad felsoroltak nincenek rajta.

2021. aug. 9. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Na várj. A repülőtéri biztonsági ellenőrzés során elsődlegesen azt nézik, hogy van-e nálad a repülés biztonságára veszélyes dolog. Az egy sokadlagos szempont, hogy van-e nálad drog, kultúrkincs vagy kitömött védett madár. Nyilván azt is észreveszik, hogy van nálad gyógyszer vagy valami hasonló, de legfeljebb a beléptető ország hatóságai fognak ezzel foglalkozni, ők sem túl nagy valószínűséggel
2021. aug. 9. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

A világ legtermészetesebb dolga, hogy visz az ember magával gyógyszert egy nyaralásra. Én makkegészséges vagyok, de fejfájás ellen, láz ellen, hasmenés ellen mindig teszek el gyógyszert. Sosem volt belőle problémám repülőúton sem.


Viszont saját rossz tapasztalatomból okulva ezután mindig a kézipoggyászba tenném. Kis helyet foglal el, és ha pl. repülőút után fáj a fejed, borzasztó kellemetlen, ha a csomagodat elkeverik és csak másnap jutsz hozzá a fájdalomcsillapítóhoz (amire akkor már jó esetben nem is lesz szükséged).

2021. aug. 9. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha különleges gyógyszered van, másold le a receptet, mielőtt kiváltanád! Kb. 300-350x repültem, soha nem volt problémám gyógyszerrel, de ha aggódsz, egy fénymásolatot megér.
2021. aug. 10. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!