Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Most akkor a magyar határok...

Tibor.horvath kérdése:

Most akkor a magyar határok hogyan működnek?

Figyelt kérdés
Sziasztok, lényegében Szlovákiai vagyok, és Pestre fogok suliba járni. Felnőtt vagyok, esti tagozatra járok. Tavaly úgy volt, hogy csak az alsótagozatosaknak kellett személyesen is ott lenniük, nekünk nem. De idén ez talán változni fog? Ha igen, akkor hogy juthatok át Magyarországba? Úgy tudtam, hogy úgy volt, hogy 24 óráig ott lehet tartózkodni teszt, karantén, oltás nélkül. Ez most is így van? Vagy muszáj lesz felvenni az oltást?

2021. aug. 10. 12:10
 1/3 anonim ***** válasza:

Miért volna muszáj felvenni az oltást?Milyen suli?Főiskola vagy egyetem?Mert ott lehet hogy kérik azt a retkes kártyát vagy nem mehetsz be előadásra de miért nem hívod a sulid és kérdezed meg illetve ha diák szálláson alszol a tanév folyamán akkor lehet oda is kérik azt a sz@rt pfff

Kérdezd meg azt is hogy ne legyen pofára esés.Átjönni átjöhetsz vagy lehet negatív teszt kell a határnál,nem tudom de a konzulátus oldalán le van írva,azt is nézd meg.Milyen cirkuszt ebből atyaég....

Meg van komlikálva minden

2021. aug. 10. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem aludnék ott, 24 óra bőven elég volna,
2021. aug. 10. 12:29
 3/3 anonim ***** válasza:

Nézd meg a konzulátus oldalán.Csak mert átjössz 24 órára azért nem kell oltatnod de ha elkezdessz járni a suliba akkor lehet rákényszerülsz szegénykém!

De ha jössz gondolom a sulit intézed akkor kérdezd meg hogy kell e oltás majd a jövőben vagy nem

2021. aug. 10. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!