Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Ősszel/télen hova érdemes pár...

Ősszel/télen hova érdemes pár napra hátizsákosan elutazni Európában?

Figyelt kérdés

Feladott poggyászt nem vinnék. Csak pár nap is elég lenne.

Dél-Európa esetleg Észak-Afrika jó lehet ilyenkor?


Fapadossal mennék, olyan túl sok pénzt nem szánnék rá.



2021. aug. 29. 10:36
 1/6 anonim ***** válasza:

Az általad felsorolt helyek jók, de mi lenne az utazás célja? Városlátogatás, kirándulás?

A Ryanair most csomó járatot fog indítani novembertől, bár azt hiszem, hogy nem déli úticélok lesznek.

Pár hely, ahova én most szívesen mennék: Róma, Barcelona, Madrid, Lisszabon, Krakkó, Varsó, Berlin, Párizs, Marrákes, Athén. Ezek mind jók egy pár napos őszi/téli utazásra.

2021. aug. 29. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Az is kérdés, hogy mennyire van rutinod egyedül utazásban és fejlődő országokban. Elküldhetünk téged Marokkóba, de ha harmadik napra másodszor lopnak meg valamelyik medinában meg rendszeresen tízszeres áron taxizol, mert nem tudsz alkudni, akkor nem lesz valami jó élmény.
2021. aug. 29. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Pár napért én 2 óránál hosszabb repülést nem vállalnék. A reptéri várakozással, transzferekkel így is kijön minimum 4 órára egy irány.
2021. aug. 29. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Egyedül utazásban van rutinom, viszont fejldődő országokban még nem jártam.


Ha tudsz pár tippet adni, ne kímélj.

2021. aug. 29. 23:01
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha olcsón szeretnél jó utat, akkor Milánó, ott bőven elég a 2 nap megnézni a várost. Európában rossz helyre kb nem tudsz menni, de én elsősorban ezt ajánlanám, repjegy is nagyon olcsó, és a szállás is megfizethető 🙂
2021. szept. 2. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Én Rómában voltam ősszel és nagyon jó volt.

További helyek ahová én ilyenkor mennék: Lisszabon, Kanári-szigetek, Athén, Málta, Krakkó, Prága

Ha telelni szeretnél és nem gond a hideg: Ausztria, Svájc

2021. okt. 3. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!