Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Miket szoktál csinálni a...

Miket szoktál csinálni a reptéren/repülőn hogy ne unatkozz?

Figyelt kérdés

Nem szeretnék újságokat meg ilyeneket venni ott, hogy ne pazaroljak pénzt.


Podcast-hallgatásra gondoltam elsősorban eddig, de néha az se köt le.



2021. aug. 29. 10:56
 1/10 anonim ***** válasza:
95%
Könyv, filmet töltök le,ha normális útitárs,akkor beszélgetünk vagy alszok.
2021. aug. 29. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
95%

Repülőtéren mászkálni szoktam, telefonozok, vagy nézelődöm. Ha forgalmasabb reptér, akkor tök jó nézni, hogy felsorakoznak az utasok, majd beszállnak. Aztán jön egy következő brigád... egész nap el tudnám nézegetni. :D

A repülőn olvasni vagy mahjongozni szoktam.

2021. aug. 29. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
6%
Idegesítem a körülöttem lévőket. Izégatom az előttem lévő háttámláját. Cuppogok, paffogok, fingok stb. Tök jó nézni a körülöttem lévők közül, vkit biztos idegesít.
2021. aug. 29. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Reptéren mászkálok, nézelődök, szörnyülködök az árakon, kajálok. Repülés közben játszom a telefonomon, viszek újságot, vagy e-bookot olvasok. De ha nem felhős az ég, akkor nézelődni is szeretek. Meg végiggondolom odafelé menet, hogy mikor mit csinálok majd. Hazafelé tűnődöm az élményeimen, esetleg átnézem és rendszerezem a készített fotókat.

De amúgy én nem szoktam ilyenkor unatkozni, max a sorbanállás alatt, amikor a beszállításra várunk. Nekem minden utazás nagy élmény, feldobódok tőle, nem unom.

2021. aug. 29. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
12%
Bonyolt japan szamrejtvenyeket fellabon allva is fejtek.
2021. aug. 29. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Reptéren hamar elmegy az idő, legalább is nálam, szoktam inni egy kávét. Repülőn alszom vagy viszek könyvet, nézegetek kifelé ha ablakhoz szól a jegyem.
2021. szept. 1. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
19%

Repülőgépen sosem szoktam unatkozni.

😏

Igaz, még nem is repültem...

2021. szept. 1. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha egyedül vagyok nézelődök, kávézom, olvasok, vagy veszek valami ételt. Repülőn letöltött filmet nézek, nézem a kilátást, vagy tetrisezek😆 Társaságban meg hamar megy az idő.
2021. szept. 2. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Olvasok, sosem szoktam unatkozni.
2021. szept. 5. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
78%
Párszor repültem csak egyedül, mikor business osztályon repültem, akkor a 10/10-es kajával voltam elfoglalva :D Meg azzal, hogy túléljem azt a turbulenciát. Másik alkalommal korán repültem, így végigaludtam az utat. Megint máskor lehet olvasgatni, nézelődni.
2021. szept. 5. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!