Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » A Frankfurti repülőtéren lévő...

A Frankfurti repülőtéren lévő poggyászkocsikba bele lehet ültetni kisgyermeket mint pl a bevásárló kocsikba? Egyedül repülök a kisgyermekemmel és 2 hatalmas bőrönddel. Nehéz lenne tolni a babakocsit és a poggyászkocsit is.

Figyelt kérdés

#poggyász #Kisgyermekkel repülés
2021. dec. 15. 22:56
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát ezek jellemzően nem olyanok, mint egy áruházi bevásárlókocsi, de a 2 bőröndöt rá tudod tenni, és akkor fogod a picinek a kezét (nem tudom, mennyi idős, de ha bevásárlókocsiban már ül, akkor, gondolom, járni is tud).
2021. dec. 16. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Miért nem a babakocsiba teszed a gyereket?
2021. dec. 16. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
2: próbálj meg egy babakocsit és egy poggyászkocsit egyszerre tolni, és úgy, hogy közben irányítod is őket.
2021. dec. 16. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Nem tud még magától járni a picikém.

De nyilván az lesz hogy majd manőverezek a kettővel.

Kedves második, nyilván nem vagyok olyan "okos",hogy a gyerekemet a babakocsiba ültessem..jézusom!

Csak gondoltam ha bele tud ülni,nyilván egyszerübb a 2 bőröndöt és a babakocsit felrani a kocsira.

Köszi a válaszokat.

2021. dec. 16. 11:13
 5/7 aHermann ***** válasza:
100%

Szia!


Esetleg egy csatos hordozó? Bérelni is lehet. A kezed szabad, tudod húzni a bőröndöket.

A 3. gyerek 10 hónapos korában vettük, sokáig használtuk. Egyszerűbb vele repülni, csak a biztonsági ellenőrzésnél kellett levenni a reptéren.

2021. dec. 16. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igen, csatos hurcival oldottam meg a dolgot! :) minden más a poggyászkocsin volt.
2021. dec. 26. 16:56
 7/7 aHermann ***** válasza:

Szia!

Örülök, hogy segíthettem!

Boldog új évet!

2022. jan. 2. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!