Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Wizzairnél akkor most mennyi...

Wizzairnél akkor most mennyi csomagot lehet vinni?

Figyelt kérdés

Szóval, először repülünk gyerekkel és kicsit megkavarodtam, ugye a gyereknek lehet egy 40x30x20-as táskája, ez eddig tiszta, viszont priority is jár az ő jegyéhez, amihez ugye jár egy plusz nagyobb méretű táska alapesetben. Na és itt jön az én értetlenkedésem. Akkor most a gyereknek 2 táskát vihetünk vagy 1 normál kis méretű táska + babakocsi. Mert a beszálló kártyán csak a kis táska van, de a priority miatt meg ugye elméletileg van még egy táska.


1. Igen hívom a Wizzairt is, de ha meg lehetne oldani egy nettó 10000 Ft-os beszélgetés nélkül, örülnék neki.


2. Nem a pénzt sajnálom, ha kell veszek priority-t plusz csomaggal, de ha van bónuszban egy táskánk a kicsinek, csak még jobb.


3. Tudom sz@r szülők vagyunk és mindenki utalni fog a gépen és a világ legönzőbb insta/Fb példa szülei vagyunk, nem érdekel!



2021. dec. 23. 09:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Hány éves? Mert ha Pl 16 akkor a babakocsit necces felvinni
2021. dec. 23. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Fél éves a kicsi
2021. dec. 23. 21:18
 3/3 anonim ***** válasza:
Mivel a babakocsi ugyanúgy csomagcímkét kap, mint az összes többi és a géphez érkezésnél fel kell adnotok poggyászként, így nyilván az utóbbi helyzetről van szó.
2021. dec. 24. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!