Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Wizzair vagy Ryanair választan...

Wizzair vagy Ryanair választanátok?

Figyelt kérdés

2022. jan. 1. 15:04
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Ryanair
2022. jan. 3. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

A Wizz Air egy fos

Minden "extra" szolgálatás drágább mint a Ryanairen

2022. jan. 3. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Ryanair. Nekem is ez a kettő repül goteborgba de mindig ryanair jövök, olcsóbbak és a wizzair ülései elott még az én 163 centimmel is alig fér el a labam..
2022. jan. 3. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Akkor a 10-es el is mondta a legfontosabbat
2022. jan. 5. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

Nekem egyikkel sincs rossz tapasztalatom. Bizonyos helyekre csak ők visznek átszállás nélkül, ez nekem még akkor is jobban megéri, ha drágább lenne, de ugye nem drágább. Ahogy előttem is írták, szabályok mindenhol vannak, be kell tartani, nem úgy, hogy "egyefeneháthabeleférmégezaplusz10centi", mert ugye vagy belefér, vagy nem és ha nem, akkor nem őket kell szidni.

Innentől kezdve azt szoktam választani, ami árban jobb.

2022. jan. 5. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

Mindkettővel repültem már (meg sok másikkal is). Mindkettővel voltak már jobb és rosszabb tapasztalataim is. Ha ismered és megfelelsz a szabályaiknak, akkor nem annyira kekeckednek és az élményed is jobb. Ha picit kilógsz a szabályaikból, vagy nem ismered azokat, akkor érhetnek kellemetlen meglepetések és minden fapados cég arra épül, hogy nem rugalmasak a szabályaikban, úgyhogy ilyenkor rosszabb élményei lesznek az embernek.

Maguk a cégek kb. átlagos színvonalat nyújtanak (más légitársaságokhoz szokva ezt érezheti az ember kevesebbnek, de voltak már nevesebb társaságokkal is rossz élményeim). Felfelé és lefelé is nagyon sokat befolyásolhat, hogy épp kikkel találkozol a gépen a légitársaság képviseletében.

Még ugyanazok az emberek is teljesen máshogyan viselkednek és reagálnak annak függvényében, hogy épp milyen hangulatban vannak, milyen hatások érik őket, mennyire fáradtak, mennyire bosszantják fel őket más utasok, mennyire tudnak abból a helyzetből kijönni, mielőtt veled kezdenek foglalkozni, stb.


A fő különbség a két társaság között szerintem az, hogy a WizzAirnél nagyobb eséllyel találkozol magyarul beszélő légiutas kísérővel. Előfordulhat a Ryanairnél is, de talán kevésbé jellemző.

2022. jan. 5. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
41%

"A fő különbség a két társaság között szerintem az, hogy a WizzAirnél nagyobb eséllyel találkozol magyarul beszélő légiutas kísérővel."


Ha nem tudsz angolul kérni egy szendvicset a légiutas-kísérőtől, akkor külföldön hogy tervezel kommunikálni?

2022. febr. 27. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
58%
A Wizz air korrektségéről annyit, hogy az egy hónap múlva induló járatomat, az utóbbi két hétben kétszer is módosították, úgyhogy szervezhettem át az egészet kétszer :) :) :)
2022. febr. 27. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!