Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Hogyan is van ez a repülés...

Hogyan is van ez a repülés dolog, és a wizzair app?

Figyelt kérdés

Online vettem meg a jegyemet, az applikációban látom is a foglalásom.

Azonban ülőhelyet nem vettem. Ha jól értem egy órával a járat indulása előtt fog nekem random sorsolni egy ülőhelyet? Ezután látni fogom a beszállókártyámat az appon és azt mutatva át tudok jutni a kapun?


Bocsi a sok kérdésért, első repülés és eléggé rá vagyok stesszelve.

Nem teljesen értem ezt az utasfelvétel részt, de nem akarok pluszba fizetni székért.

Megfelel ha telefonom mutatom majd a beszállókártyát? Az jelenleg nem érhető el az appba, de gondolom ha meglesz az automatikusan kisorsolt helyem akkor azt is látni fogom.

Vagy kell tennem, nyomogatnom bármit?

Milyen teendőim vannak azután, hogy fizettem és látom a foglalásom?



2021. dec. 2. 13:10
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha széket nem vettél, akkor indulás előtt 2 nappal tudsz becsekkolni a gépre. Megnyomod a checkin gombot, végigviszed a folyamatot, és a legvégén kapod meg a random székedet. Ezután tudod letölteni a beszállókártyát, amit elvileg telefonon elég bemutatni.

Én biztonsági okokból mindig kinyomtatom (nincs net, elhagyom/lopják a telefont, stb.)

2021. dec. 2. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
29%

Ez úgy van, hogy azt kapsz, amiért fizettél. Ha nem vettél ülőhelyet, attól még kaphatsz nagyon jó helyet.

Egyébként ajánlom figyelmedbe a wizzair gyik oldalát. Tudom, sok betű, de mi átlag utazók elolvastuk.

Lehet, neked is menni fog.

2021. dec. 2. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

1-es: nagyon szépen köszönöm a választ :)


2-es: mi a franc bajod van?

2021. dec. 2. 19:24
 4/4 anonim ***** válasza:
0%
ajánlom figyelmedbe a wizzair gyik oldalát. értelmes magyar mondatokat írok. ÜDv
2021. dec. 3. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!