Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Ha nem tudok egy adott időpont...

Ha nem tudok egy adott időpontban felszállni a repülőre visszakapom a pénzt/kapok másik időpontot?

Figyelt kérdés

Még nem utaztam sosem repülővel, így sok mindent nem is tudok róla.

Szeretnénk Augusztusban japánba menni, ha nem lesz covid, és foglalnánk jegyeket. Azonban a jegyek ára nagyjából 200.000 forint körül van jelenleg így is.


Van bármiféle kárpótlás ha esetleg nem érem el/nem tudok elmenni (betegség/egyéb okok miatt)?

Ha igen ez kb. mennyibe kerülne?

Illetve mi mennyibe kerül?



2022. jan. 11. 19:24
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A légitársaság nem foglalkozik ilyesmivel, ha nem utazol, akkor nem utazol, te dolgod. Viszont vannak biztosítások, amikkel csökkentheted a rizikót.
2022. jan. 11. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Tenyleg az utas problemaja ilyen esetben.
2022. jan. 11. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

El kell, hogy szomorítsalak, kovid lesz. A kérdés az, hogy mekkora....


Felár ellenében átkérheted a jegyed egy másik időpontra. A légitársaság honlapján kell megnézni, hogy ez mennyibe kerül náluk.

2022. jan. 11. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Japánba még az érvényes vízummal rendelkező diákokat/munkavállalókat sem engedik be jelenleg, szóval szerintem felesleges lenne augusztusra jegyet venned oda.
2022. jan. 12. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én még annyit ajánlanék, hogy ha nem utaztál még sosem repülővel akkor először menj el inkább egy közelebbi helyre ami mondjuk 2 órányi repülő útra van.. ne egy 15+ -osra.
2022. jan. 19. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!