Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha meglenne a lehetőséged...

Ha meglenne a lehetőséged hogy tönkretedd teljesen egy másik ember életét mert ért valami sérelem persze nem olyan nagy mint amit te fogsz adni, meg mernéd tenni nem félnél például hogy visszakapod?

Figyelt kérdés

2021. máj. 20. 18:11
 1/6 anonim ***** válasza:
80%
Természetesen nem tenném meg. Megáldanám őt, mert átvette az én rossz karmám. Mostantól az ő terhe.
2021. máj. 20. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Simán.
2021. máj. 20. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem tenném meg, mert nem érezném jobbnak az én helyzetem, csak mert neki is rossz.
2021. máj. 20. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Van olyan ember, akit kicsit megleckéztetnék, hogy tudja hol a helye, de az életét nem tenném tönkre. Engem akkora sérelem nem ért, ami miatt ilyet tennék. Pl ha valaki megölné családtagomat, vagy ilyesmi, akkor ha tehetném tönkretenném az életét.
2021. máj. 20. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem tenném meg, mert hiszem, hogy a természetben van egyfajta rend: egyszer én, máskor "te" kapsz/vesztesz el valamit, így van kiegyenlítődve a világ körforgása.
2021. máj. 20. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Engem nagy sérelem ért, volt a kezemben olyan dolog, amivel simán tönkre tudtam volna tenni az életét, de nem tettem, egyrészt mert megbántam volna később, másrészt nem akarok ennyire rossz ember lenni, harmadrészt igen bennem lett volna, hogy visszakapom a sorstól.
2021. máj. 20. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!