Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Ferihegy repteren van Burger...

Ferihegy repteren van Burger King?

Figyelt kérdés

2022. jan. 18. 10:21
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
86%
Igen, de ott az akciók, kuponok nem érvényesek. Ha elutazol, érdemes inkább valahol máshol Pesten enni előtte, ha pedig érkezel, utazz be a városba és azután egyél.
2022. jan. 18. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
97%
A reptéri BK nagyon kemény. Hajnalban utaztunk és nagyon megkívántam a tojásos szenyát, barátommal mondtuk, hogy akkor ott reggelizünk. Kiderült, hogy a normál menü a kosárkrumpli és literes üdítő. Akkor is lehetett az extra long chili cheeset kapni, mikor még itthon nem hozták vissza. Tudom, hogy egészségtelen, meg vacak, viszont olyan BK lakomával kezdtük az utazást, hogy nagyon boldogok voltunk tőle.
2022. jan. 18. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Akkor valoszinu a koronakat se tudom bevaltani? Es nem tudok appon keresztul rendelni?
2022. jan. 18. 11:35
 4/20 anonim ***** válasza:
12%

Az semmi amit a 2-es ír! Mink minden tizedikén fizukor beülünk a Bömösbe, osztan elmegy az egész család a Burger Kingbe. Én, az asszon, meg a 3 kölök. Oszt úgy szokjuk zabálni a wúppereket, meg a sűt krumplit, hogy tiszta boldogok vagyunk tűle. Még a fészbúkra is ki szokom posztolni, minden hónapban, hogy: eszik wúpper king menü, finom itt: burger king. Azé, hogy a zismik irigykedjenek!

Azt másnap, egész hónapban nem szarunk akkorát, mint minden hó tizenegyedikén a burger king menütől.

2022. jan. 18. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Míg a 4-es színvonaltalanul élcelődik, jegyezzük meg, hogy jelenleg sok reptéren ezek a nemzetközi gyorskajáldaláncok jelentik az egyetlen árban elfogadható opciót azoknak, akiknek nincs lehetőségük a reptéren kívül étkezni. A városban én is igen ritkán fanyalodok ezekre, de volt, ahol a többi hely árszínvonala, máshol meg azok kínálatának igen silány mivolta miatt magam is a Burger Kinget találtam a legkevésbé rossz opciónak.
2022. jan. 18. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
86%
Meg ne legyünk már álszentek: kimegy az ember reggel 5-kor a reptérre, főleg egy long haul járat előtt mit kíván meg az ember? Fél kanál joghurt műzlivel 6000-ért, vagy egy BK tojásos szendvics 2000-ért. Az ötösnek meg teljesen igaza van, mert pofátlanul drága a reptéri éttermek közel 90%-a, a maradék a BK. Az sem olcsó, de legalább belakmározol. Legutóbb vettem egy szalámis bagelt 1850-ért és kb. éhesebb lettem tőle.
2022. jan. 18. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
17%
Magára valamit is adó, igényes ember nem zabál gyorskajákat. (főleg nem 2 pofára) A legtöbb reptéren, van normális étterem. Értem én, hogy azon a pár ezer forinton is spórolni akarsz, hogy ki tudd fizetni a villanyszámlát, meg a Suzuki törlesztőjét. De akkor már a Burger Kingnél is olcsóbb megoldás, ha előveszed a Sparos zsömlyét, kibontol hozzája egy májkrémkonzervet, leterítesz egy pokrócot, azt piknikelel ott a reptéren.
2022. jan. 18. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 Valentino BROssi ***** válasza:
95%

"Magára valamit is adó, igényes ember nem zabál gyorskajákat. (főleg nem 2 pofára) A legtöbb reptéren, van normális étterem."


Azt ugye vágod, hogy aki sokat utazik nemzetközi viszonylatban nem azért nem megy be a helyi "normális" éttermekbe, mert imádná a gyorskaját, hanem mert a McDonald's, Starbucks, KFC, Burger King garantáltan fertőzésmentes és nem kapsz ételmérgezést? Ugyanazt a minőséget nyújtják az egész bolygón Vietnámtól kezdve Dél-Afrikán át Mexikóig. Az olimpikonoknak, sportolóknak gyakran kifejezetten tiltják az edzőik és orvosaik, hogy a helyi éttermekben egyenek a szalmonella, gombás és férges fertőzések valamint antibiotikumok miatt - a doppingteszted is simán lehet pozitív a hústól - van ahol tudtod nélkül a denevért is belefőzik a levesedbe, aztán 2 évvel később látjuk, micsoda eredménye lett. De a harmadik világbeli országokban sem a terrorizmusban vagy járványokban hal meg a legtöbb oda utazó nyugati turista, hanem abban, hogy nem vesznek palackozott ásványvizet vagy betévednek a helyi különlegességeket kínáló csárdába, aztán 2 nap folyamatos hasmenés után összeesnek a hotelszobájukban. A helyiek gyomra és bélrendsze lehet, hogy hozzá van szokva az ottani kajabaktériumokhoz, de a tied nincs.

Arról nem is beszélve, hogy az egészségügyi kockázat mellett azért van egy pénzügyi is - a Kelet-pályaudvar 1 kilométeres sugarában pl. az összes nem-franchise étterem hiénaként túláraz a turistáknak, a Baross téren is a Meki a biztonságos választás.

2022. jan. 18. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
89%

A magára valamit adó, igényes ember = minden nap letusol, tesz magára dezodort, felöltözik és nem lóg ki a kapanyél a szájából. Nekem ezt jelenti. Ennek semmi köze az anyagiakhoz.


A mondandód másik részére nem reagálnék, mert bizonyos szint fölött nem megyek bizonyos szint alá.


Annyit meg hozzátennék, hogy én a reptérre nem enni járok ki, egy sztorit meséltem el, hogy megkívántuk és nagyon jólesett. Ez nem azt jelenti, hogy mindig esszük. Amúgy én "morning person" vagyok, szóval reggel nem kívánom a "rendes éttermi ételt". Azt hiszem nagyon túlbeszéltük a témát.

2022. jan. 18. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
26%
A 8-ason látszik, hogy nem tapasztalt utazó. Nem a Burger King meg a helyi "resti" létezik csak.
2022. jan. 18. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!