Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Ferihegy repteren van Burger...

Ferihegy repteren van Burger King?

Figyelt kérdés

2022. jan. 18. 10:21
1 2
 11/20 Valentino BROssi ***** válasza:
100%
Elég sok étterem kosztja ment már át (vagy ki) rajtam a kelleténél gyorsabban ahhoz, hogy komolyan vegyem az ételmérgezéssel kapcsolatos utazási aggályokat. Valóban - létezik a resti és gyorsétterem közt sok árnyalat, de egy egzotikus országban a repülőről frissen leszállva (Magyarország a Földön élő 7 milliárd emberből legalább 6-nak egzotikus) nem fogod tudni megmondani, hogy mi számít helyi viszonylatban veszélyesnek és melyik az a konyha, ahol a legszigorúbb ÁNTSZ ellenőr sem találna semmi kivetnivalót. Nem is kell mocskosnak lennie, elég ha valamiből nem standard minőséget használ - főleg a fűszerekkel szokott baj lenni. Ha nem hosszú gasztro-turistáskodásra mégy, hanem csak üzleti útra akkor meg valószínűleg nem is akarod kitapasztalni az emészthetőség határait, csak pótolni szeretnéd a tápanyag szükségleted, erre a Meki és a Burger Király tökéletes. Kishazánk egyébként Európában véve úgy általában igen rosszul áll élelmiszerbiztonság terén: akadt olyan német ismerősöm, aki inkább otthonról hozott szalámit vagy épp olyan dán vendég, aki egy halászcsárdában nem akart mást rendelni, csak rántott sajtot rizzsel, mert abból úgy sem lehet baj: vendéglátóként nem esett jól, de meg tudtam érteni.
2022. jan. 18. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
86%

A 7-es gondolom nicket váltott (régen 1,5 pipás szintig le lett pontozva), de ugyanaz a marha, aki minden utazós, főleg repülős kérdés alatt szinkronban prolizza a kérdezőt a legkisebb információhiány miatt, de közben mellé mániákusan arra veri és hangoztatja, hogy ő fapadossal mindig párezer forintokért repül (nyilván mert sosem visz poggyászt).


Gondolom azt mondja magának, hogy trollkodik, de igazából ez a nyomorék, végtelenül magányos lelkének a lenyomata csak.

2022. jan. 18. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
Ja tényleg van itt egy ilyen állandóan prolizó fåsz. Kár, hogy csinált új reget vagy reinkarnálódott. Most nyílt a közelben egy gyorsétterem. Ugyan főzni akartam karfiolpörköltet, most mégis inkább elsétálok oda egy hambiért.
2022. jan. 18. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
Ja. Itt mindenki prolizik mindenkit.
2022. jan. 18. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Az árak teljesen más szinten vannak a reptereken, van rá valami jogi rész is hogy pontosan miért, de a léynegen nem változtat, hogy max akkor érdemes ott enni, ha máshol nem tudsz, emrt simán ugyanazt olcsóbban kapod.
2022. jan. 18. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként szerintem a BurgerKing ugyanolyan árban van a reptéren, mint akár melyik másik BK a városban.

Szerintem nem proli dolog amugy a gyorsétterem, mindenki betér oda néha-néha ne legyünk álszentek ..👀 Egyébként a reptéren én is mindig azt választom, mert tudom hogy jól lakok vele és nem tudok mellélőni vele.

2022. jan. 19. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
19%

Komolyan jó itt kommenteket olvasni!


"Olcsóbb, mint máshol"

"Nem is! Drágább"

"Szerintem ugyanannyi"

"A barátommal akkorát lakmároztunk a ferihegyi Búúúrger kingbe, hogy a Whoopertól nagyobbat élveztem, mint a barátomtól. Mennyivel jobban esik, mint a Tescos parizer. Így már boldogan mentünk Tahitire"


Ilyen égetően fontos kérdésről megy a vita, hogy van-e Burger King nevű hulladék kajálda, a ferihegyi reptéren. Ilyen szinten mozog a magyar alsókaszt.


Adok néhány tippet, amikről létfontosságú vitát lehet indítani:


"Van-e a ferihegyi reptéren dohánybolt és ott olcsóbb-e a tölteni való dohány, meg a La Fiesta édes vörös, mint otthon a zsíros kenyér lakótelepen lévő dohányboltban?"


"Van-e a ferihegyi reptéren használtruha bolt?"


Hajrá!

2022. jan. 19. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
79%

#2


Csak nem te vagyol az, Gyíte Borcsa?

A mútkor tudom paraszt vótam veled. Tudom azt igértem, ha lefeksző velem akkor meghivlak mekizni. Bocs má hogy kiszurtam a szemed 2 sajtbúrgerral. De le vótam égve anyagilag.

De figyejj má! Most teli vagyok, meg teli a zsebem is. Ha orálisan boldoggá teszöl, most eskűszöm, úriember, dzsentlömen leszek, és kapol egy nagy mekkmenü pusszot. Nagy kumpival meg nagy kólával fullosan, ahogy aztat köll. Ha jó viselkedöl és lenyeled akkor még egy mekis fagyit is veszek neked.


Írjá majd rám messenggeren

Puszika:

Lajos

2022. jan. 19. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
67%

18-as


XD


Kap egy szőr csimicsurit a lábaközé? XD

2022. jan. 19. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
33%

Rátapinottál testvérem az utazás lényegére bameg.

Van-e burgerking a reptéren.

Látod, miért kellett volna jobb iskolába járnod?

2022. jan. 19. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!