Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Ferihegyen mostanaban lassabb-...

Ferihegyen mostanaban lassabb-e a becsekkolas, mint Covid elott?

Figyelt kérdés
2022. jan. 26. 20:29
 1/7 anonim ***** válasza:
86%
Nem.
2022. jan. 26. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
65%
Szinte üres a reptér.
2022. jan. 27. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
81%
januar elejen durva sorok voltak az utlevel ellenorzesnel, de a check in es a biztonsagi ellenorzes okes volt
2022. jan. 27. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
86%
2es hát nem mindig.. Igaz még decemberben de konkrétan 27en annyian voltak hogy 30 perccel a gépünk indulasa előtt még sorban álltunk a poggyász feladasnal úgy hogy két órával előbb kint voltunk!!
2022. jan. 27. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 BeefEater ***** válasza:
79%
December végén alig voltak, akkor hamar átjutottam. De időben menj ki, mert én úgy vettem észre, hogy Ferihegy mindig is a leglassabb repterek közé tartozott.
2022. jan. 27. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
57%
A két ünnep között utaztunk, alig volt utas, nekünk nagyon gyorsan ment.
2022. jan. 27. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Koszonom a hozzaszolasokat! Tegnap reggel 6-kor repultem. Ugy tunt, hogy annyian vannak szinte, mint jarvany elott a repteren. Nem kellett csomagot feladnom, a biztonsagi ellenorzesnel a gyorsitosavon kevesebb, mint 10 perc alatt atjutottam, csak beszallasnal kellett mutatnom utlevelet es az angol passenger locator urlapot, azelott csak a beszallokartya kellett.
2022. jan. 29. 06:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!