Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Online repülőjegy vásárlás...

Online repülőjegy vásárlás hogyan történik pontosan? Mire kell odafigyelni a jegy kiválasztásánál és a becsekkolásnál?

Figyelt kérdés
Most lenne az első utam. Ryanair vagy wizzairrel mennék, egy közepes méretű bőröndbe pakolnék.
2021. nov. 13. 16:08
 1/3 anonim ***** válasza:
58%
A pontos adataidat add meg, és ne vedd meg feleslegesen az összes fizetős szolgáltatást! A világ egyik legegyszerűbb és legegyérteműbb dolga. A szádba van rágva minden.
2021. nov. 13. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az előírt méreteket kell figyelembe venni a bőröndnél.

Nem nagyon tudsz melléfogni, ha pl. egy hátizsákba pakolsz mert az összenyomható.

2021. nov. 14. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
0%

Annyira de annyira ÉRTELMESEN van minden leírva a weblapjukon. Elvégre a legostobább utasaikat sem szeretnék elveszíteni. Apró kis ikonokkal is segítik a döntést, hogy táskát viszel vagy bőröndöt, válastasz helyet vagy ők adnak. Szerintem ezt épp azért teszik, hogyte is megértsd.

Aztán a becsekoláshoz ugyanilyen képeskönyvet küldenek. Arra kell figyelni, hogy olvass és kattintgass.

Szerintem nagycsoportós óvada szint, amiről érdeklődsz.

2021. nov. 15. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!