Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Most covid elyzetben mi...

Most covid elyzetben mi történne ha mondjuk hőemelkedésem van, de nem vagyok pozitív, attól kitudok utazni?

Figyelt kérdés
Gondolom hőmérsékletet valamilyen formában mérnek a reptéren, egy kicsit beteg vagyok és estére néha felmegy kicsit de tesztem negatív lett. Ebben az esetben mi történik?

2022. jan. 31. 19:53
 1/9 anonim ***** válasza:

Ha van megfelelő igazolásod, akkor igen.

Attól függ, hogy melyik országban mit kérnek.

2022. jan. 31. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Ha nincsen igazolásom?

Csak a 3 oltásról

2022. jan. 31. 19:56
 3/9 anonim ***** válasza:
45%
Egyszer sem mértek lázat nekem, semelyik repteren
2022. jan. 31. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
24%
Nem kitudok utazni, hanem ki tudok utazni. Általános iskola 5. osztály.
2022. jan. 31. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
72%
Beveszel elotte egy algopirint es problema megoldva.
2022. febr. 1. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Eleve soha nem értettem a létjogosultságát ennek a hőmérőzésnek. Ha valaki nagyon utazni akar, de tudja hogy lázas beteg, most tök mindegy mitől, az bevesz egy lázcsillapítót és kész. Mehet ahová akar.
2022. febr. 1. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ázsiában már korona előtt csinálták. Most, hogy korona van Európában is voltam olyan reptéren ahol mértek. Paráztam rendesen, szerencsére eddig nem volt gond.
2022. febr. 1. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem csak a covid létezik mint betegség!

Ha valaki már eleve beteg, annak legyen annyi intelligenciája, hogy nem megy emberek közé, hogy más is elkapja tőle!

2022. febr. 1. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
#8 Ezt komolyan gondoltad? Az emberek 99%-ának annyi intelligenciája nincs, hogy ne köhögjön szembe ha beteg, meg hogy kezet mosson WC után. Nehogymár valaki korlátozza!!! Ő oda megy ahová és amikor akar. Ezzel max azt korlátozzák akinek annyi IQ-ja sincs hogy ismerje a lázcsillapítót. Mondjuk Covid előtt simán elment mindenki náthásan, hőemelkedéssel dolgozni is. Az átlagember akkor marad otthon ha annyira beteg, hogy nem bír felkelni.
2022. febr. 2. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!