Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » LOT légitársaságnál próbált...

LOT légitársaságnál próbált már vki jegyet átfoglalni másik időpontra? Mennyi idő, mire reagálnak?

Figyelt kérdés
És elképzelhető, hogy elutasítják valami oknál fogva, ha hely amúgy lenne?
2022. febr. 25. 17:57
 1/6 anonim ***** válasza:

Az az érzésem, nem igazőán értetted meg a repülőjegyvásárlás alapjait sem.

Mi a problémád mellesleg?

2022. febr. 25. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

#2

A LOT weboldalát viszont talán már sikerült megtalálni. 😉

2022. febr. 25. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem igazán értem a válaszokat.
2022. febr. 25. 19:07
 4/6 anonim ***** válasza:
61%
Valószínűleg azért nem érzed a válaszainkat, mert a szellemi képességeidnek megfelelően kezelünk.
2022. febr. 25. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Valaki esetleg tud a kérdésre válaszolni?

Aki nem bújik a tömeg látszata mögé?

2022. febr. 25. 22:37
 6/6 A kérdező kommentje:

Hátha valaki még később idetéved, neki hasznos lehet: a jegyet simán át lehet foglalni. Akkor is, ha trollok minden létező dologba megpróbálnak belekötni.

Bár azt írják, az ügyfélszolgálat, vagy a messenger chat 24/7-es, ott mégsem reagáltak.

Ott írtam először, vártam 3-4 napot, ebben benne volt a hétvége is. Mivel ott nem jött válasz, felhívtam a magyar ügyfélszolgálatot. Gond nélkül átfoglalták, a jegy ugyanannyiba került, mégis lett kb 20 ezer ft különbözet vmi adó miatt, ezt is telefonon intéztük, be kellett diktálni a kártyaszámot, és zárolták az összeget.

Azt is elmondták, hogy online azért vannak megcsúszva, mert épp ezekben a napokban tört ki a háború, emiatt jelentős többletmunkájuk van.

Szóval ha valaki még életében nem utazott repülővel, nem kell mindent tudnia, mert ezt nem tanítják az iskolában.

2022. ápr. 5. 13:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!