Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Van itt olyan aki a napokban...

Van itt olyan aki a napokban jött haza Angliából? Szükséges covid tesztet végeztetni mielőtt elhagyod az országot? (Oltatlanként?)

Figyelt kérdés
Nem találtam érdemi infót egyik honlapon sem! Azért kérdezem itt!

2022. márc. 2. 16:01
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
nem szukseges a teszt az utazashoz (sose volt), viszont teszt nelkul oltatlankent Mo-n karantenoznod kell
2022. márc. 2. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
amugy nezd nalam mukodik a google: [link]
2022. márc. 2. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! A karanténról tudok!
2022. márc. 2. 17:08
 4/6 anonim ***** válasza:
19%
Amikor oltatlan maradtál, szegénységi bozonyítványt állítottál ki magadról. MEgérdemled, ha karanténba mész, paraszt.
2022. márc. 2. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem szállok vitába egy nyomorékkal!!! Egyébként anyukám él kint (haza szeretne jönni), aki immunbeteg és nem is kaphat oltást... te bunkó f@szkalap!!!
2022. márc. 3. 14:42
 6/6 anonim ***** válasza:
Oltatlan vagyok és nem is teszteltem. Kigyógyulási papírom az volt egyébként, de senki nem ellenőrzött semmit. Megnézték az útlevelet és átengedtek, pont mint covid előtt. De persze azért ezt ne vedd készpénznek, simán lehet hogy csak este volt és olyan ellenőrt fogtam ki akit nem érdekelt.
2022. márc. 13. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!