Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Ha üres nagy bőröndöt szeretne...

Ha üres nagy bőröndöt szeretne az ember haza küldetni vagy vinni repülővel az mennyibe kerülhet? Olyan drága mint ha teli lenne?

Figyelt kérdés
Pl meg van adva a légitársaságnál, hogy az árban benne van egy kicsi és egy nagy bőrönd. De én ezen felül üresen még egy nagy bőröndöt fel szeretnék adni azért is teljes árat számolnak fel? Múltkor a teli plusz bőrönd 30ezer volt mikor Kanadába mentem

2022. jan. 21. 13:20
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, pont annyi.
2022. jan. 21. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
mi úgy szoktuk, hogy a kisebb böröndbe pakolunk és azt tesszük a nagyobba. persze csak kifelé, mert haza már teli hozzuk.
2022. jan. 21. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanannyiba kerül.
2022. jan. 21. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanannyiba kerül, mint ha teli hoznád, úgyhogy érdemes megtölteni olyan cuccokkal amit itthon drágábban kapsz, legalább olyan mértékig hogy a bőröndfeladás ára visszajöjjön:)
2022. jan. 21. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem olcsóbb venni itthon egy másikat???
2022. jan. 21. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
12%
Az a legolcsóbb, ha egy olcsó ollóval apró miszlikekre szaggatod, és ott hagyod ahol vagy. Otthon meg veszel egy másikat.
2022. jan. 21. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ennek én még csak a fordítottját csináltam, hogy nagyon kevés cuccal indultam, hogy majd kint feltöltsem. Ha nem tudod egy nagyobb bőröndbe betenni, akkor nem érdemes megvenni, mert drágább lesz a hazahozatal, mint amennyiért itthon kapsz egy bőröndöt.
2022. jan. 22. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
8%
Attól függően, honnan térsz haza, lehet egy látogatásod a reptéri rendőrségen. Nagyon szokatlan az üres bőrönd, és felmerülhet a gyanú, hogy esetleg kokain van benne elrejtve.
2022. jan. 22. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!