Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Wizz air cigaretta?

Wizz air cigaretta?

Figyelt kérdés
nemsokára utazom Wizz air-rel Angliába egyedül és az volna a kérdésem, hogy cigarettát hány éves kortól és hány dobozzal vihetek? illetve kézi poggyászban vagy bőröndben?

2022. márc. 6. 18:09
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
én magam vagyok fiatal koru, és egyedül repülök majd ezért tettem fel a kérdést, nem azért mert gyerekem voolna és csempészni szeretnék a bőröndjébe
2022. márc. 7. 14:45
 12/20 anonim ***** válasza:

"Èrtem, viszont korhatárt mimdenhol mást találtam, van ahol nincs van ahol 16 van ahol 17et irnak erről valakinek van pontosabb infója?"


Tehát te gyerekként akarsz többszáz szál cigaretta társaságában repülőzni.

2022. márc. 7. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
itt szó sincs több száz szálról 2 doboz az amire gondoltam,és igen uram bocsáss meg közel 17 évesen dohányzom, tisztában vagyok vele, hogy nem jó dolog de gondoltam inkább megkérdezem itt, minthogy probléma legyen belőle. tudtommal ez az oldal célja. kérdést feltenni..
2022. márc. 8. 15:15
 14/20 anonim ***** válasza:
44%

Sajnos nem az az oldal célja kérdező, mint amit te gondolsz. Kiskorúval cigarettát kivitetni azt jelenti, csempészés.

Ez bűncselekmény.

Köze nincs az oldal célkitűzéséhez.

2022. márc. 8. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
83%

Szalljatok már le róla komolyan, már nekem kellemetlen!! Nem csempeszik semmit sehova, dohanyzik dohanyzik!!

Kérdező, nyugodtan tedd a kézibe a két doboz cigit, a, kutyát nem fogja, érdekelni se hogy hány doboz, se hogy hány éves vagy!

2022. márc. 8. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
De ha nagyon félsz akkor tedd a feladottba ott pláne senkit nem érdekel, a legrosszabb ami történhet hogy a repteri rakodó munkasok kklopjak.
2022. márc. 8. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
rendben, köszönöm a választ, erre voltam kiváncsi.
2022. márc. 8. 17:05
 18/20 anonim ***** válasza:
Nincs mit, jó utat 🤗 Ha itt egyesek szemeben továbbra is kiskorú csempész maradnal hát vállalom a buntars szerepet 😉
2022. márc. 8. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
köszi :'D
2022. márc. 8. 18:34
 20/20 anonim ***** válasza:
Én azt hiszem mindig 3 kartonnal vittem.
2022. márc. 13. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!