Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Utasszállítón hol a legkevésbé...

Utasszállítón hol a legkevésbé megterhelő ülni?

Figyelt kérdés

Inkább a szárnyak előtt, mellett, vagy hátul valahol?


Sok helyen olvasom, hogy a szárnyaktól hátrébb egyérszt zajosabb a gép, másrészt jobban rázkódik talán.


Érdemes amennyira csak lehet a pilótafülkéhez közel ülni az első sorokban?



2022. márc. 16. 21:43
 1/4 anonim ***** válasza:
98%
Pilótafülkéhez közel az első osztály van, szóval ja, határozottan célszerű oda ülni:) Amúgy zajos és rázkódik mindenhol, nem az a pár méter dönt.
2022. márc. 16. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
86%

Annyira minimális a különbség egy gépen belül, hogy felesleges ebben reménykedni. Inkább azért ne ülj nagyon hátra, mert a sok wc-re járótól nem fogsz tudni aludni.


A rázkódás mértéke az időjáráson túl sokkal inkább a gép korán és méretén múlik. Minél nagyobb, annál kevésbé érzed, gyakorlatilag csak a légcsavaros, 100 főnél kisebbeknél jelentős.


Fizess Economy Plus vagy vészkijárati ülésért, ha ez neked ennyire fontos, azok észrevehetően kényelmesebbek, ezért is kerülnek plusz pénzbe.

2022. márc. 17. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
28%

" mert a sok wc-re járótól nem fogsz tudni aludni.


"


Elmondom neked kérdező,amugyse fogy tudni aludni.

2022. márc. 17. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én legjobbakat a szárnyaknál, illetve azoktól pár sorral előrébb aludtam. Hátul se vészes, sőt, ha kevés az ember a járaton én kifejezetten kedvelem, hogy "el tudok bújni". Az viszont engem is idegesít, ha a folyosó mellett ülök és a sor áll a wc-re, és az olyan rossz érzés. Inkább kerülöm. Long haul járaton általában választok magamnak helyet, rövidebb úton meg végülis kibírja az ember egy pár órára.
2022. márc. 17. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!