Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Ha fapados légitársaságnál...

Ha fapados légitársaságnál előre foglalok ülőhelyet is, attól még érinthet túlfoglalás?

Figyelt kérdés
Mennyire gyakori a túlfoglalás? Ha egy gépen túlfoglalás történik, melyek azok a tényezők, amik azt befolyásolják, hogy kárvallotja leszek-e vagy nem? (Még soha nem repültem.)

2022. ápr. 16. 14:27
 1/2 anonim ***** válasza:
79%
Igen, bár azt én sem tudom, hogy pontosan milyen szempontok alapján döntik el, hogy kit szívatnak meg végül.
2022. ápr. 16. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
83%

Fapadosnál nem igazán van túlfoglalás, nem kell aggódnod


A hagyományos légitársaságnal is ritka, sokat utazom és az elmúlt 13 évben 2szer fordult elő, mindkettő karácsony környékén


Mindkét alkalommal megkérdezték, hogy ki az aki hajlandó későbbi vagy másnapi géppel menni, kártérítés az út hosszától függ

2022. ápr. 18. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!