Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Kiwi.com-os foglalás módosítás...

Kiwi.com-os foglalás módosítása valahogyan?

Figyelt kérdés

Saver jegyet foglaltam oda vissza útra, és ezt szeretném módosítani. Mivel nem vagyok rutinos utazó, ezért nem tudtam, hogy érdemesebb lett volna közvetítő cég nélkül foglalni. Arra gondoltam, hogy esetleg a ryanair-hez fordulnék segítségért, mivel ott rugalmasan kezelhető a repjegy dátum módosítás.

Járt még így valaki, vagy mi lehet erre a megoldás?



2022. ápr. 19. 22:14
 1/2 anonim ***** válasza:

Nézd, ha közvetítőn keresztül foglaltál, akkor a légitársaság nem fog/tud/akar csinálni semmit. Én sosem ajánlom emiatt a közvetítő oldalakat, maximum tájékozódásra.


A Saver jegy, mint a neve is mutatja, jó eséllyel egy olcsó , azaz nem vagy csak drágán módosítható jegytípus. Sok szerencsét hozzá.

2022. ápr. 19. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ryanair lesz*ja a, problémád mivel nem náluk vetted a jegyed. Kiwi meg szintén nem fog segíteni. Ez bukta
2022. ápr. 20. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!