Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Reptéren indulás előtt tesztelni?

Reptéren indulás előtt tesztelni?

Figyelt kérdés

Ugye lehet már a reptéren is pcr vagy gyorstesztet csináltatni, csak regisztrálni kell.

Gép indulása előtt ha van bőven időm, akkor simán csináltathatok egy antigén gyorstesztet, nem? Max. 30 perc mire megvan az eredmény, azzal meg már mehetek.



2022. ápr. 20. 11:44
 1/6 anonim ***** válasza:
59%
Hova kell még manapság teszt? Amúgy igen, az antigén teszt kb 10 perc alatt kész.
2022. ápr. 20. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A Konzuli Szolgálat oldalán úgy van fent, hogy Görögországba 72 pcr vagy 24 órás antigén teszt kell
2022. ápr. 20. 12:26
 3/6 anonim ***** válasza:
91%
Oh értem ha kell hát kell. Nem tudom miért jó lepontozni 😂 Ezerszer csinaltattam antigén tesztet a repteren mikor még kellett svedorszagba is, leveszik és 10 percen belül emailben kapod az eredményt. Pontozzatok le legyszi újra amiért válaszoltam egy kérdésre!
2022. ápr. 20. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem én pontoztalak le!
2022. ápr. 20. 13:23
 5/6 anonim ***** válasza:
Tudom kérdező 🤗
2022. ápr. 20. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
17%

Természetesen lehet a repétren teszteltetni.

De miközben lehúzzák a hitelkártyádat, kérlek gondolj arra, MOST fizeted meg annak az árát, hogy biológiaórán szunyókáltál.

És tudod, megérdemled, hogy fizetsz. Van igazság.

2022. ápr. 20. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!