Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Frankfurti reptér 1-es terminá...

Frankfurti reptér 1-es termináljára érkezem és onnan is indulok tovább - elég lehet 45 perc az átszállásra?

Figyelt kérdés

2022. ápr. 22. 20:30
 1/5 anonim ***** válasza:
82%
Tisztán csak az átszállásra vagy 45 perc van az indulás és az érkezés között? Ha mondjuk 19:00 landol a gép, begurul a kapuhoz, kiszállás stb min. 15 perc. Az induláskor pedig korábban zárják a kapukat, szóval hiába vagy ott időben ha már nem lehet beszállni. Én szerintem necces, főleg ha olyan gépre szállsz át ami nem Schengen ország.. Plusz ha van feladandód necces, hogy nem fogják tudni átrakni a másik gépre ilyen rövid idő alatt.
2022. ápr. 22. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én nem mernék így jegyet venni. Persze van rá esély, hogy minden simán megy, de ha bárhol van egy pici csúszás, már bukod az átszállást. És ehhez még csak késnie sem kell az első gépednek, elég az is, ha mondjuk át kell menned a terminál egyik végéből a másikba, és "beszorulsz" a folyosón egy bambán andalgó turistacsoport mögé.
2022. ápr. 22. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Csak kèt terminál van ott, azzal te nem vagy kisegítve. Csak az egyesen van vagy 100 kapu. Ettől függetlenül 20-30 perc elèg lehet tisztán a kapudhoz menni ès a gèpről is le lehet szállni 10-15 perc alatt, tehát nem teljesíthetetlen, feltève ha nem kèsik a gèped. Ha igen akkor kizárt, max ha megvár a következő.
2022. ápr. 22. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

A kérdésben ott a válasz : lehet. Van rá esély, hogy eléred a csatlakozást , és arra is, hogy lekésed.


Megjegyzem , ha ezt egy légitársaság a saját járatai között ajánlotta neked, mint egy foglaláson belüli opciót , akkor anyagilag sokat nem kockáztatsz , hiszen meg kell oldani új az eljutásodatde bőven benne lesz a pakliban, hogy csak későbbi járattal vagy kerülőúton jutsz a célodhoz.

2022. ápr. 23. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
66%
Ha nem késik sokat a géped (amivel Frankfurtba érkezel) akkor szerintem simán meglehet, nekem már olyan átszállást is sikerült ott abszolválni kevesebb mint egy óra alatt, ahol terminált kellett váltani.
2022. ápr. 23. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!