Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » A volt párom Wizzair -es...

A volt párom Wizzair -es apikaciojaban van az én repülőjegyem is. El szeretnék utazni, de nem adja ide a jegyet. MIlyen módon juthatok hozzá a nevemre szóló jegyhez? Wizzairt lehet esetleg keresni ilyen esetben?

Figyelt kérdés

2022. jún. 2. 22:34
1 2 3
 1/26 anonim válasza:
83%
Ki fizette a jegyet?
2022. jún. 2. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Ő vette, az ő applikaciojaban.
2022. jún. 2. 22:39
 3/26 anonim válasza:
100%
Repülőjegyekre bonyolult nemzetközi szabályozás meg jogszabályok vonatkoznak, inkább nem is vállalkozok rá, hogy valami jogi hülyeséget mondjak. Ha te nem adtál érte pénzt, akkor engedd el. Ha igen, akkor keress egy ügyvédet.
2022. jún. 2. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Az ő kartyajaval lett fizetve az tény, de Nem ingyen kértem el. Így is megtagadta
2022. jún. 2. 22:46
 5/26 anonim ***** válasza:
89%

Akkor sehogy. Foglalj magadnak sajátot!

Ez hogy fog kinézni utazáskor? Te mész egyedül, vagy kolonc akarsz lenni az ő nyaralásán?

Ez most (szakításra okot adó) párkapcsolati probléma, vagy csak szakítás után nem tudtok megegyezni?

2022. jún. 2. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%

Így sehogy.

Hiába van a neveden, az ő "fiókjában" van.

Egyébként elolvasod az ÁSZF-et a Wizzair-nél és minden kérdésedre választ kapsz.

2022. jún. 2. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
91%
Ügyvédi költség, bíróság, ... nem Kicsit több lesz mint a jegy ára. Nem ismerem a jogot, de ha én fizettem a jegyet, senkinek köze nincs hozzá mit csinálok vele.
2022. jún. 2. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
Ő nem utazik, nem leszek kolonc. A szállást én foglaltam, csak én fogok menni. Az a repjegy akkor 10ezer volt, most 87ezer. Nyilván tudom h lehet másik jegyet venni, de a dátum közeledtével drágább...jóval.
2022. jún. 2. 22:50
 9/26 anonim ***** válasza:
81%
Akkor buksz 77 ezer Ft-ot, van ilyen, vagy a szállást lemondod.
2022. jún. 2. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
50%
A te nevedre szól?
2022. jún. 2. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!