Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Leírná valaki, hogy pontosan,...

Leírná valaki, hogy pontosan, hogy kell repülőjegyet foglalni?

Figyelt kérdés

Egyszer a nagybátyám foglalt nekem, ki is fizette. AZ indulás előtt kb. két órával kint voltam a reptéren, de valami check in-t elfelejtett megcsinálni, így helyben kb. 50 eurót kellett kicsengetnem. Mondták, hogy " Jaj, ha pár percel előbb jövök.."- de ezt én sem értettem.


A másik, milyen megbízható oldalakat ismertek, jegyvásárlásra? Ami 100% biztos! Pár hónap múlva utazok és most szeretném magamnak intézni, de még soha nem csináltam ilyent.


Ez találtam:


Repjegy.hu



Köszönöm annak, aki segít.



2022. jún. 21. 13:15
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
43%
Önélzetes kis latol vagy, kérdező. Elmeséled nekünk, melyik afrikai országba látoatsz el épp .... gondolatban?
2022. jún. 21. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
52%

11: FUK Tag...😂😂😂


Fejben utazók klubja.

2022. jún. 21. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
91%
Én szívesen segítek. Ha gondolod, írj privátban.
2022. jún. 21. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 NTBS ***** válasza:
75%
Használd a légitársaságok weboldalát!
2022. jún. 21. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm 13-as, azt hiszem sikerül megoldani, és köszönöm ezt a néhány normális választ.


Mauritiusra megyünk. Kicsivel több mint 600 ezer a jegy két főre, oda-vissza út, Párizsban egy átszállással.

2022. jún. 21. 21:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!