Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Magyarországról elutazni...

Magyarországról elutazni Dubajba és ott nyaralni nagy dolognak számít?

Figyelt kérdés
Csak az érdekel hogy ez mekkora dolog. Sok embernek összejön vagy sokan nem engedhetik meg maguknak.

2022. júl. 6. 22:26
A kérdező szavazást indított:
Nem nagy dolog. Sokan kiutaznak
Nem is nagy de nem is kis dolog
Elég nagy dolog kevés embernek jön össze
37 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem mondanám annak, eleve nem egy luxus desztináció (olcsóbb mint Nyugat-Európa), a wizz is repüli.

"Nagy dolog" nyaralni menni az extrém távoli-drága helyekre, pl. Francia Polinézia, vagy egy út az Antarktiszra pl.

2022. júl. 6. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
94%
Sajnos az itthoni realitást látva bizonyosan vannak olyan társaságok, ahol nincsen túl sok feleleges pénz utazni, és ha valakinek van lehetősége egy ilyen úton részt venni akkor az szájtátásra ad okot. De átlagban szerintem nem jellemző hogy attól bárki térdre zuhanna, hogy voltál Dubajban, ami nem mondom hogy filléres út, de 300ezer forintból budget módban simán kivitelezhető, az meg azért nagyon sok embernek csak pár havi spórolt pénz.
2022. júl. 6. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

2

Dubai kifejezetten nem drága. Ha nem valamelyik felhőkarcoló tetején akarsz szállást, akkor kifejezetten olcsón meg lehet úszni. 3 éve januárban repjegy+szállás megvolt 120-ból egy hétre. Az éttermekben kb magyar árak voltak.

2022. júl. 7. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem teljesen semleges. Nekem nagy dolog az ha valaki elér valamit, de az, hogy felülsz a repülőre és elutazol Dubájba az nem mond semmit..
2022. júl. 7. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Csak annak nagy dolog, aki sosem szokott külföldre utazni. Annak a szemében lehet menő a pálmafás tenger meg a felhőkarcolók. De amúgy ahogy előttem is írták, nem drága úticél, tehát abszolút nem kell gazdagnak lenni hozzá.
2022. júl. 7. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Már annyira nem különleges.

Nem is az ára miatt nagy dolog.

Egyszerűen korábban nem volt ilyen felkapott, megszokott úticél, így évekkel ezelőtt valóban különleges volt.

2022. júl. 7. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
79%

Dubaj lehet rohadt drága is meg olcsóbb, mint egy Balatonozás. 4 csillagos szállások a belvárostól kicsit távolabb (tökmindegy, mert 15 perc alatt beérsz metróval) 10k/fő/éj alatt vannak reggelivel, tetőmedencével, edzőteremmel, kutyafülével, all you can eat hotpotozás 5-6 ezer forintért, street foodozni meg sok helyen fél- vagy harmadáron lehet. A Burdzs-Kalifába felmenni elég drága, de a strandok java ingyenes, a sivatagi túrák sokszor 15k alatt vannak (majdnem egész napos program, vacsorával, dzsipezéssel, egyebekkel). Plusz kivisz a Wizz, van, hogy főszezonban is 30k alatt megvan a prios retúrjegy.


Ha luxusozni akarsz, akkor a világ összes pénzét ott lehet hagyni, de konkrétan olcsóbban lehet januárban napozni egy hétig, mint a Kanári-szigeteken és az idő is jobb. Annyi, hogy nem sörözik közben az ember vagy be kell vásárolni a reptéren a duty freeben.

2022. júl. 7. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Balatonon tobbet elkoltottem, mint dubajba, szoval inkabb oda megyek. Aki el tud menni a balatonra az dubajba is el tudna menni.
2023. márc. 3. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!