Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Wizz ingyenes kézipoggyász...

Wizz ingyenes kézipoggyász lehet nagyobb? Nézik? Keretbe kell tenni?

Figyelt kérdés

Még nem repültem soha, ingyenes kézipoggyászal mennénk. Most jöttem rá, hogy a 40*30*20cm-nél nagyobb az egyikonk hatitaskaja.

Ezt le szokták mérni? Ha nincs megtömve, elnézik,keretbe kell tenni? Ha nem, mennyit kéne fizetni pluszban helyben?


2019. dec. 28. 13:47
 1/6 A kérdező kommentje:
Inkább veszünk másikat ha gáz, de nem tudom mennyire engedik hajtogatni, hogy beleferjen. Nem lenne tele a táska.
2019. dec. 28. 13:51
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szavaidból azt veszem ki, számodra hihető verzió az, hogy ők leírják mit szeretnének, te meg majd eldöntöd...

Nos rossz hírem van, az adott céggel egy olyan szerződést kötöttél, amelyben rád kötelezettségek vannak. Például a poggyászodra. Ha nem olyan, nem akkora, akkor nem repülsz... vagy fizetsz.

Természetesen hajtogatni lehet. Annyi a lényeg, férjen be a keretbe. De manapság minden nem túltolt hátizsák be szokott férni.

2019. dec. 28. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Akkor el merjünk indulni így? Közben megtalaltam, hogy 25 euro a büntetés.
2019. dec. 28. 14:12
 4/6 anonim ***** válasza:

Figyu mi mindig feladóssal utazunk a Wizz-zel, de azt látom, hogy a karámban folyamatosan pakolásznak egyik bőröndből a másikra a betonon, a tömeg közepén, elég sokan. Valamint hírhedtek a basżtatasról, úgyhogy én a helyedben nem kockáztatnék.

Meg úgy sem, hogy állítólag vannak repterek ahol tojják telibe a csomag belefér-e a keretbe.

A földi személyzet nem a Wizz-é, hanem az adott reptér adja és itthon szokás a kicseszés, az erőfitogtatás a másikkal.

2019. dec. 28. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha bele tudja gyűrni a keretbe akkor oké. Ha nem akkor fizet. Amúgy amit lehet vegyen ki belőle. Kamera ilyesmi lóghat a nyakadban azért nem szólhatnak meg pl fölösleges cuccokat ne vigyen. De ha nem jön össze akkor is csak 25 euro. Ha ez nektek túl sok jobb neki sem indulni mert lesznek még ennél komolyabb költségek is amivel nem számoltok.
2019. dec. 28. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
74%
Ha nincs megtömve és "össze tudja hajtogatni", akkor jó lesz. Persze azért nem mindegy, mennyivel nagyobb. A laptoptáskám pl 42 centi, sosem szólt még érte senki. Mondjuk nincs is 20 centi a kisebb oldala.
2019. dec. 28. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!