Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Tengerentúli járatokon tényleg...

Tengerentúli járatokon tényleg muszáj leengedni az ablakokon a redőnyt és a sötétben kell ülni?

Figyelt kérdés
Egyre több ilyen topikba futok bele, pl itt. [link] Még nem voltam ötórásnál hosszabb úton, de tervezem, és érdekelne, melyik légitársaság csinálja ezt és melyik nem, mert nem fizetek külön az ablak melletti helyért, ha úgyse lehet kinézni. (Vagy odafigyelek, hogy Dreamliner legyen, bár ez ugye változhat, ha gépcsere van...)
2022. aug. 11. 21:23
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Azért az "egyre több ilyen topik" bizonyítékaként talán egy 6 évesnél fiatalabbat is mutathattál volna.


Hallottam már róla, de ritka, én az elmúlt 6-8 év kb. 15 útjából egyen se találkoztam vele. Azzal viszont még abszolút sosem, hogy transzkontinentális járatot üzemeltető légitársaságnál minden ablak melletti ülés plusz pénzbe került volna. Maximum az extra lábteresek, de azok sem a kilátás miatt.

2022. aug. 11. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
55%
A kislámpát nyilván felgyújthatod. Éjszaka mit akarsz kinézni az ablakon? Aludj!
2022. aug. 11. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

#1 köszi!

#2 nem éjjel akarok menni, nem szeretek repülőn aludni, nekem könnyebb úgy a jet lag, ha nem reggelre, hanem délutánra érek oda.

2022. aug. 11. 23:40
 4/7 anonim ***** válasza:
14%
Hát azt nem te határozod meg, hanem a menetrend. Nappal nyilván nem kell besötétíteni, hogy jut eszedbe ilyen eszementség?
2022. aug. 11. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Hát azt azért nem mondhatod, hogy én találtam ki...

[link]

2022. aug. 12. 01:35
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
nappal nem kell lehuzni ejjel szoktak lehuzatni
2022. aug. 12. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha tehetem Turkish Airlines-al utazom, vagy ha máshol látványosan olcsóbb akkor Air France, Lufthansa általában. Soha nem találkoztam még olyannal, hogy nappal lehúzatták volna a kis redőny sötétítőt. Maximum, ha megkértek rá (ha szépen megkérnek miért ne), de utasításba még sose jött és a kapitány se mondta még be soha.
2022. aug. 12. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!