Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Mi volt a legfélelmetesebb,...

Mi volt a legfélelmetesebb, legijesztőbb élményed repülés során a repülőn vagy repülőtéren?

Figyelt kérdés
Turbulencia, agresszív utas, stb...

2022. aug. 14. 22:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
83%
80-ban jöttünk haza Bukarestből egy kis Tarom géppel, koszos volt, büdös, tele volt léggyel, a sztyuvi ápolatlan volt, egyetlen fonnyadt narancs volt a menü. Nyár volt, lent 25 fok, fönt dideregtem fogvacogva, mert nem volt semmi szigetelés, hőtemperálás, recsegett, ropogott az egész miskulancia. Alig vártam, hogy Ferihegyre érjünk. Álmomba ne jöjjön elő. Már csak a birkák, kecskék hiányoztak a gépről. Komolyan!
2022. aug. 14. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Híresen turbulenciaveszélyes reptéren (PDL) sok kanyargás, rázkódás, villámok után már approachon a kis fos propelleres Dash-8 hirtelen jópár métert zuttyan, a fél gép sikoltozik. Aztán jól odacsapva, de mégis sikerül elsőre a landolás. Őrültek a portugál szigetekre járó pilóták.
2022. aug. 14. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
34%

Szülinapomra kaptam a haveroktól egy sétarepülést.Mikor odaértünk a helyszínre valahogy fura érzésem volt, hogy ez nem sima repülés lesz.Az egyik leghíresebb magyar műrepülő pilótát kérték fel erre a mutatványra.Noss arra emlékszem mikor felszálltunk beleállt a kis kétüléses géppel az első mutatványba ott elájultam és elokádtam magam.

Lenntről videóztak mindent.

Mire földet értünk egy tisztára összehányva remegve szédülve szálltam ki a gépből.

Azóta még a repülők közelébe sem megyek.

2022. aug. 14. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
96%
A Bostoni reptéren jöttünk át a biztonsági vizsgálaton, és egy kövér, fehér köpenyes néger nő éppen húzta fel a gumikesztyűt. Pont olyan látványosan, ahogy a rajzfilmekben szokták. Szerintem látta, hogy megijedtem, mert elkezdett vigyorogni és mondta, hogy menjek tovább.
2022. aug. 15. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
95%
A legelső repülésnél mindjárt a biztonsági ellenőrzésnél. 3x küldtek át a kapun, mindig becsipogott. Nálam is jött a gumikesztyű és végigtapogattak mindenhol is.... Nem is attól féltem, hogy letapogatnak, hanem hogy valami tenoristának, vagy csempésznek néznek és elvisznek hátra és jön a kérdezősködés meg a satöbbi :D Már láttam lelki szemeim előtt amit a drogcsempészes sorozatokban mutogatnak, hogy bevarrnak 10 évre.
2022. aug. 15. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
98%
Érkező zivatarlánc előtt próbáltunk leszállni brutál oldalszélben egy amúgy nem túl technikás reptéren. Átstartolás lett belőle, a szélirány is megfordult, így a második próbálkozásra még várni is kellett , így már elég vakmerő volt, de néhány perccel a zivatar érkezése előtt jól odacsapva azert sikerült egyben földet érni.
2022. aug. 15. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
83%

3.


Az csak egy sima sétarepülés volt amitől te besz.rtál és elájultál.

Műrepülő mutatványokat ugyanis tilos civilekkel csinálni. Ráadásul egyik pilóta sem szeretné ijesztgetni az utasait, hogy utána takaríthassa a hányásokat.

2022. aug. 15. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 BeefEater ***** válasza:
92%

Utasként: Elfogyott a kaja amit enni szerettem volna.


Pilótaként: egyszer sikerült valahogy nagyon nem a futópálya középvonala közelében kezdeni a megközelítést, konkrétan nem is a futópályára fordultam, hanem valahogy a mellette lévő szántóföldre. Vitorlázóval meg nem lehet átstartolni. Végül sikerült incidens nélkül megoldani, de máig nem tudom, hogy ronthattam így el.

2022. aug. 15. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
63%
Mumbai fele sikerült kifogni az indiai fapadosok történetének legrosszabb pilótáját, elég jól bírom a strapát nagyjából 500 úttal a hátam mögött, de így is teleküldtem 2 hányószacsit egy óra alatt.
2022. aug. 15. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Turbulencia, egyik jaraton akkora volt a turbulencia h neha ereztuk h kicsit 'zuhan' a gep, mint a hullamvasuton lefele menet, de csak masodpercekig mindig. A legiutaskiserok nem aggodtak, ugyh annyira en sem, de azer para volt.
2022. aug. 16. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!