Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Vannak akik szoktak utazás...

Vannak akik szoktak utazás közvetítővel foglalni Ryanair repjegyet?

Figyelt kérdés
Mik a tapasztalatok? Olvastam, hogy a cég tavaly nem fogadta el a Kiwi.com foglalási jegyeit. Érdemes így foglalni?

2022. aug. 19. 10:17
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
De miért akarsz közvetítőn keresztül, mikor olcsóbb és egyszerűbb közvetlenül a ryan-nél?????
2022. aug. 19. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Hát mert éppen azt látom, hogy a közvetítők olcsóbbak, 15k ft különönbség is van vagy több is.
2022. aug. 19. 10:31
 3/24 anonim ***** válasza:
100%

A végösszeg is???


Vagy csak a behúzás...?

2022. aug. 19. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
71%

Minden héten bejön egy kiwi.com károsult agyhalott barom, aki itt sikpákol, mert valami gondja van a jegyével, és a foglalási oldalon nem tud semmit sem csinálni.

Ha a kérdésedre te magad szeretnél választ adni, akkor keress rá ezekre a szerencsétlenekre.

A közvetítők olcsóbbak megjegyzésed tényleg megmosolyogtatott. Kérlek vidd végig a foglalást a Ryanair oldalán, és ugyanazt az általad választott közvetítő oldalán is. A végén pedig hasonlítsd össze az árakat. Ne légy nyuszi.


Ha még akkor is olcsóbb, és tudod mit csinálsz, akkor vedd meg a jegyedet a közvetítő oldalán. De tudd, mit csinálsz.

2022. aug. 19. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Nem védeni a közvetítőket, a Ryanair oldalon is szoktak lenni problémák a jegyvásárlás, visszatérítés, foglalás, panaszkezelések miatt.
2022. aug. 19. 11:08
 6/24 anonim ***** válasza:
36%

Kiwi.comon vettem. Nem az ára miatt, hanem mert Mallorcára közvetlen ryanair csak este megy, nekem meg nagyon kellett volna reggeli járat. Milanoi átszállással meg valamiért a ryanair nem ajánlotta fel, csak a kiwi.


Aztán 1 hetes chatelés után:) végre megkaptam a kiwitől a belépéshez szükséges adatokat a ryanairhez, mert közben behozták az extraprofit adót, azt meg csak ott tudtam rendezni. Ott vettem ülőhelyet is és onnan fogom majd a becsekkolást is intézni.

2022. aug. 19. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
53%

Két konkrét kérdésem lenne kérdező...


1. Kipróbáltad már a kért összehasonlítást, mennyi a Ryanair oldalán a végső ár, és a kiwi.com végső ára, mikor a kártyadíjat is beleszámolja????

2. Tudnál mondani egyetlen konkrétumot arról, hogy idézlek: "a Ryanair oldalon is szoktak lenni problémák a jegyvásárlás, visszatérítés, foglalás, panaszkezelések miatt."


És kérlek konkrétumokat írj.

Puszi.

2022. aug. 19. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
70%

#4: igen, erre IS gondoltam (3-as voltam).


Tele van az utazás rovat ilyen sirámokkal...

2022. aug. 19. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
#7! Ha nem néztem volna meg többször az összhasonlítást, akkor nem is írtam volna, hogy 15k ft különönbség is van. Vannak facebook Ryanair csoportok ahol olvashatsz panaszok és egyéb anomáliákról is.
2022. aug. 19. 12:33
 10/24 anonim ***** válasza:
75%
Ha nem bízol benne, akkor miért kérdezősködsz???
2022. aug. 19. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!