Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Késő ha szeptemberben veszem...

Késő ha szeptemberben veszem meg a jegyet?

Figyelt kérdés

Attól félek hogy lesznek ismét korlátozások egyes országokban, pl.csak oltottak mehetnek.


Ciprusra tervezünk menni szeptemberben, de félek megvenni a repülőjegyet. Már voltunk nyaralni Görögországban, de jött egy hirtelen ötlet hogy menni kéne még valamerre.


Tudom hogy vagy lesznek korlátozások vagy nem, de fogalmam sincs hogy mennyi a valòszínűsége.


Beoltatni nem fogom magam, a nőgyógyászom nem ajánlotta hogy oltassam magam, mert olyan egészségügyi problémám van. Ha kell teszt az nem gond.


Nagyon késő lenne szervezkedni szeptemberben?



2022. aug. 20. 16:15
 1/5 anonim ***** válasza:
84%
Tőlem akár indulás előtt egy nappal is megveheted. A jegy akkor is érvényes.. Ezért nem kellett volna kiírni egy nőgyógyászom nem enged oltatni kérdést.
2022. aug. 20. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
HA lesz még jegy, akkor nem késő. Ha nem lesz, akkor késő.
2022. aug. 20. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha van konkrét dátum, akkor foglalj ingyen lemondható szállást mert utolsó pillanatban nem lesz olcsó mulatság találni. Amúgy teszttel biztos mehettek, ahogy korábban is amikor korlátozások voltak. Amúgy kíváncsi vagyok milyen nőgyógyász beszél le az oltásról. Amúgy ha azt írod, hogy nem akarod beoltatni magad csak mert nem azzal sincs semmi gond.
2022. aug. 20. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Csak azért írtam le, mert láttam kérdéseket ahol valaki(k) azzal szólják le az embert, mert nem ilyen-olyan okokból nem oltatott.
2022. aug. 20. 18:37
 5/5 anonim ***** válasza:
49%

Ciprus valóban az a hely, amelyik gondolkodás nélkül szigorít, ha kell. Tavaly egyik hétről a másikra rendelt el kötelező beutazási tesztet. És mondok még egy jó hírt az oltatlanoknak: szúrópróbaszerű tesztelés mindig is volt a reptereken.

Ha pozitív leszel, a gatyádat hagyod ott a karantén kórházban, és ez nem vicc.

Szóval én nem a repülőjegy miatt aggódnék a helyedben.


És még egy tanác: cserélj nőgyógyászt. A mostanid fabatkát sem ér.

2022. aug. 21. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!