Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Van esély hogy a repülőjegyet...

Van esély hogy a repülőjegyet esetleg visszatérítik?

Figyelt kérdés
Április 30-án utaztam volna el Dániába Ryanair légitársasággal, május 1-én vissza. Nem voltam jól pszichésen , rosszul éreztem magam, nem tudtam elutazni. Van egy, az utazásnál két héttel régebbi kórházi zárójelentés. Beküldtem a kérelmet online. Van esélyem? Azt írják saját belátásuk szerint döntenek.
2022. nov. 19. 15:51
 1/3 anonim ***** válasza:
87%
Így fél év után nem sok esélyt látok rá.
2022. nov. 19. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
80%

Amennyiben, még az indulási időpont előtt lemondtad volna az utazást, akkor lehetett volna esélyed visszaigényelned a pénzedet! Feltételezem, hogy nem tetted ezt meg, mert akkor ennyi idő alatt már megtörtént volna az igényed teljesítése is!

Természetesen, ha volt hozzá útlemondási biztosításod is!

Így, utólag, "derült égből" szerintem szinte semmi!

Esetleg, "jó indulatból" egy nagyon minimális "méltányossági kreditet" ajánlanak fel, de ez sem valószínű a fenti hiányosságok miatt.

Ennek ellenére ne legyen igazam ez esetben!

2022. nov. 19. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
85%
Totálisan kizárt. Két héttel utazás előtt már nem szorultál kezelésre. Az utazás időpontjában kell utazásképtelennek vagy fertőzőnek lenni, nem két héttel előtte. És nem fél évvel utána.
2022. nov. 19. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!