Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Valaki leírná pontról pontra...

Valaki leírná pontról pontra egy tök tapasztalatlan utazónak hogy a reptéri poggyászfeladás hogy működik?

Figyelt kérdés
Általában be megy az ember a terminálba, aztán ott az a rengeteg kígyózó sor, ahol állnak, de honnan tudom hogy nekem pl melyikbe kell beállni?
2023. jan. 2. 15:41
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez most nagyon meg fog lepni, de az óriási képernyőn ki van írva hogy melyik járathoz melyik pultnál tudsz becsekkolni.
2023. jan. 2. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

1. Az indulasi szinten bemesz es a hatalmas tablan a helyiseg kozepen megnezed, hogy a te jaratodra melyik pulthoz kell sorba allnod.


2. Beallsz az adott pulthoz allo sorba, kozben elokeszited a beszallokartyad.


3. Megmutatod a szemelyzetnek a beszallokartyad, ok lemerik a csomagod es egy futoszalagon tovabbitjak a gep fele.

2023. jan. 2. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

De még előtte itthon megnézed, hogy az adott légitársaság milyen feltételeket szab a kézipoggyászra.

Utána már csak a biztonsági ellenőrzés (mész a tömeg után), ott az utasítások szerint cselekszel, majd pedig megkeresed a te járatod melyik kaputól indul. Esetleg már a beszállókártyán rajta van, de jobb a képernyőn ellenőrizni, mert lehetnek változások. Megkeresed a kaput és várod, míg szólítanak.

Visszajövet ugyanez.

2023. jan. 4. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Most úgy néz ki, hogy csak felvihető táskával fogok menni. Rendeltem direkt szabvány méretűt, amit felvihetek, abba bele tudok szuszakolni 4 napra elegendő ruhát, meg egy fogkefét, papucsot, aztán csók. Így kb 50ezerrel kevesebb lesz a repjegyem.
2023. jan. 4. 10:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!