Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Interkontinentális, tengerentú...

Interkontinentális, tengerentúli járaton ha hozzák az ételt, de az utas alszik, akkor felkeltik vagy lerakják neki és majd eszik ha felkelt?

Figyelt kérdés
2023. jan. 6. 18:40
 1/8 anonim ***** válasza:
28%
De fontos kérdés. Szerintem a fejére öntik.
2023. jan. 6. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ha nem tudsz válaszolni, lehet koccolni hülyegyerek.
2023. jan. 6. 19:30
 3/8 anonim ***** válasza:
29%
Ha az utas alszik, éhen marad. Igy jár a köcsögje.
2023. jan. 6. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
90%
lerakják
2023. jan. 6. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
59%

Nekem nem rakták le :(

Éhen maradtam :(

2023. jan. 6. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
68%
Az EVA-nál egy cetlit ragasztottak a székére, hogy kérje a kaját a stewardess-ektők.
2023. jan. 6. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Félsz, hogy nem kapsz zabálni?
2023. jan. 6. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Amúgy ha nem olyan helyről érsz átszállással, hogy egyből kidőlsz amint felszállsz, akkor nem lesz ebből probléma. A kiszolgálást általában úgy intézik, hogy illeszkedjen az átlag bioritmushoz, ha éjszaka utazol akkor a lámpákat lekapcsolják és jetlag-segítő ledek világítanak. Nem akkor kezdik meg a vacsora osztását, mikor mindenki szunyál, hanem előtte.


Ha mégis elaludnál: felkelsz, megkérdezed a sztyuvit hogy elaludtál, kérhetsz-e még enni. Én kétszer jártam így és mondták, hogy persze, melegítették és már kaptam is. De ha több opció van lehet már választani nem tudsz.

2023. jan. 7. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!