Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Félek a repüléstől, érdemes...

Félek a repüléstől, érdemes valami gyógyszert szedni?

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy felek a repuléstől. 34 éves vagyok és kb már 150+ nál tartok és most havonta 2x repulok de nem vagyok nyugodt...


Érdemes erre valami homeopátiás vagy orvos által felírt valamit szedni? Vagy az csak rászoktatna?


Ki hogyan küzdi le a repülés általi félelmét?



2023. jan. 7. 14:24
 1/7 anonim válasza:
100%

Ha nem megy a lekuzdes akkor fordulj haziorvoshhoz, es mond el neki ezt.


Lehet ugyanis kapni a patikaban par adagos frointint, amely nem tabletta (ha jol emlekszem 4 darabos kiszereles).

Azt hiszem spray, de ebben nem vagyok 100%-ig biztos. Pont ezekre talaltak ki.

Van kis kiszerelesu tabletta is, de annal szamolni kell azzal, hogy 30 perc kb a hatasi ideje.

2023. jan. 7. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
76%
Mitől félsz? Azt kellene kezelni, nem gyógyszert szedni
2023. jan. 7. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
22%

"Ki hogyan küzdi le a repülés általi félelmét?"


Amióta megtudtam, hogy manapság már nem garantálják az örök életet, azóta már nem izgulok azon, hogy éppen egy a repülés lesz a végzetem.

Neked is megmondhatná valaki...

2023. jan. 7. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
91%
Én komolyan csak azóta felek mióta az a bolond pilóta nekivezette a gépet a hegyeknek… bárki gépe lehetett volna
2023. jan. 7. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Esetleg nézd meg ezt:

[link]

2023. jan. 8. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%

Mindenki maga dönti el, hogy az előbb-utóbb bekövetkező haláláig végig remegi a hátralévő életét, avagy derűsen és vidáman él és rábízza magát a megváltoztathatatlan sorsra, hogy mit dobott a gép neki.

Ennyi.

2023. jan. 8. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Én Daedalont szoktam bevenni. Gyakori mellékhatások között van az álmosság, bágyadtság, nálam jelentkeznek is. Egyszer egy buszos úton, a Fogarasi-havasokban, full ködben elkezdett tolatni kanyarban a sofőr, úgy kellett visszahoznia, hogy ne zuhanjon hátra a busz :/ Útközben minden méternél azt hittem, hogy az lesz az utolsó. Vissza útra nem emlékszem, mert visszaindulás előtt bevettem egy tablettát, és nagyon durván bealudtam tőle.
2023. jan. 28. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!