Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Első repülős utazáshoz mit...

Első repülős utazáshoz mit ajánlanátok?

Figyelt kérdés

A gyerekeink szeretnék kipróbálni, milyen repülővel utazni. Igazából tökéletes lenne, hogy csak jövünk és megyünk, mert nagyon várost nézni meg hasonlókat nem szeretnénk. Maga a repülés az izgalmas része.

Milyen úticélt vagy megoldást ajánlotok? A hivatalos repjegy kereső oldalakon egyszerűen nem tudok eligazodni. Utazási iroda? Kedvelt úticélok, weboldalak? Nem baj, ha nem fapados. Sőt. Előre is köszi a válaszokat!


2023. jan. 12. 10:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
89%
Miért nem tudsz eligazodni pl a skyscanneren, melyik részével van a gond? Megadod az időpontot, bejrlölöd, hogy bárhová, aztán válogatsz.
2023. jan. 12. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
94%

Egynapos útra szerintem Bécs és Milánó jók, bár Bécsbe eszembe nem lenne repülővel menni...

De ha a légitársaságok weboldala is gondot okoz, lehet, nem kéne erőltetni ezt, mert a reptéren még több lesz az újdonság és váratlan helyzet.


Én a Google Flights és Skyscanner segítségével választok, utána pedig az adott légitársaság oldalán foglalom, veszem meg a jegyeket.

2023. jan. 12. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
77%

Én inkább azt mondom, keress valami látnivalót, programot, ahova elrepültök pár napra. Ne csak úgy a semmibe repüljetek, annak nincs értelme, az olyan sétarepüléses dolog.

Én is hasonlót szeretnék a majd gyerekekkel kipróbálni, én a legoland-re gondoltam (vagy a német, vagy a dán), oda elrepülnénk, néhány napot maradunk, aztán vissza. Még nem tudom, idén vagy jövőre lesz, életkor és magasságkorlátozások is vannak a játékoknál.

Konkrétabb tippekhez jó lenne tudni a gyerekek korát és hobbiját, lehet pl stadionlátogatást is csinálni, ha van kedvenc focicsapat.

2023. jan. 12. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem fizettek be egy sétarepülésre egy kisgéppel? Ott érzed is, hogy valóban repülsz.
2023. jan. 12. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Prágába is mehettek.
2023. jan. 12. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
80%

Sétarepülés. Pl. Budaörsi reptérről indulnak ilyenek.


Normál utasszállító 10 ezer méter magasan repül, kicsi az ablak, ha rossz idő van, akkor még a le/felszálláskor sem láttok semmit.

2023. jan. 12. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

En is a setarepulest ajanlanam nektek, pl a Dunakanyar felett.

Ha mindenaron kulfoldre akartok menni utasszallitoval, most pl olcso a wizzair Montenegro, Podgoricaba. Letoltod wizzair appot es pofonegyszeru a foglalas. Helyjegyet vegyetek mindenkepp, mert gondolom inkabb ablaknal ulnetek.

2023. jan. 12. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 NTBS ***** válasza:
51%
Sétarepülés. Így nem költesz sokat feleslegesen.
2023. jan. 12. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
48%
Egy utasszállítón utazni nem különösebben nagy élmény. Én személy szerint szeretem, de más okokból, egyszerűen jó érzés úton lenni. Legalább Bergamoba ugorjatok ki enni egy tál tésztát vagy valami, ilyesmi nélkül tét nélküli környezetszennyezés az egész.
2023. jan. 12. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
50%
Egy napra egyszerűen pénzkidobás elrepülni valahova. Menjetek sétarepülőzni
2023. jan. 12. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!