Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Szükséges névátírás ha felcser...

Szükséges névátírás ha felcseréltem a vezeték és keresztnevemet a foglaláskor?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Ryanairnél foglaltam, természetesen mindenki nevére nagyon figyeltem csak a sajátomat sikerült elrontani. Igazából a hiba hogy felcseréltem a vezeték és keresztnevemet. Amikor elkezdtem lefoglalni a jegyet az appot használtam ami angol volt de nem sikerült kifizetnem, úgyh megnyitottam neten, ahol magyarul újra nekiugrottam és gondolom ezért mert magyar már írtam is a nevemet úgy ahogy az okmányban szerepel... A név nem hibás egyszerűen csak fel van cserélve.

Szükség van névátírásra vagy így nem lesz gond a beszállással?



2023. jan. 17. 12:49
 1/5 anonim ***** válasza:
90%

Nem. A magyaros névírás eléggé általános, nem okoz gondot. A telefonkönyvek, névmutatók stb. mind a mi fordított világunk szerint szerkesztődik.

A facebook sem csakis és kizárólag miattunk engedi meg a megfordítását.

2023. jan. 17. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2023. jan. 17. 12:59
 3/5 anonim ***** válasza:
21%
Elvileg gond, gyakorlatilag nem fognak vele foglalkozni. Azért a jövőre való tekintettel, nem baj ha megtanulod a saját neved ;)
2023. jan. 17. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

#3-as Nem árthat megtanulni de még elég friss. Örülök, hogy legalább az új nevem el nem csesztem. :D

Az appon ugye regisztráltam és first name, last name. Aztán mikor átléptem a neten magyarul nyitotta meg ezért írtam vezetéknév keresztnév...nem néztem, hogy a sorrend a nyelvválasztás ellenére nem változik...

2023. jan. 17. 13:13
 5/5 A kérdező kommentje:
Update: Budapesten nem lesz probléma, nem csinálnak belőle ügyet azt mondták.
2023. jan. 25. 14:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!