Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Wizzair névátírás, így is...

Wizzair névátírás, így is lehetséges?

Figyelt kérdés

Standard Wizz Discount Club kártyám van, amivel kedvezményesebb árú minden jegy 1 évig annak akinek a nevén van, +1 főnek. Decemberben, épp egy -20%-os napon vettem 3 jegyet, darabjár 36.090 ft-ért, ebből gondolom, hogy nem kaptam kedvezményt a jegyekre.(hiszen alapból 2 jegy olcsóbb lett volna, 1 pedig drágább.

Ezt azért írtam le, mert én - akinek a nevén van a kártya - mégse tudok menni, így eladnám a jegyet, hogy kevesebb pénz vesszen kárba, viszont a másik 2 személy el szeretne utazni. Meg lehet így oldani, vagy nem?

Vagy teljesen mindegy, hogy mit csinálok a jegyekkel, ha már megvettem?



2017. jan. 6. 19:48
 1/7 anonim ***** válasza:
55%
Azt ugye te sem gondoltad komolyan, hogy wizzairrel utazva, ez majd ingyen lesz? :D Nevatiras 45 euro per fo es per utiirany, tehat 90 euro egy jegyre.
2017. jan. 6. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy nem ingyen van, én mondjuk 45 €-val számoltam, de utánanéztem és igazad van, tényleg 90 €...
2017. jan. 6. 20:38
 3/7 anonim ***** válasza:
95%
Ha nem a kedvezményes áron vetted, akkor szerintem lehetséges a névátírás. Amúgy miért nem úgy vetted, hogy 2+1?
2017. jan. 6. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Utolsó, pénzért lehetséges csak. ÁSZF.
2017. jan. 7. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
#4 Ki mondta, hogy ingyen lehet?
2017. jan. 7. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
3/5: Nem én vettem a jegyeket, csak megkértem valakit, hogy vegye meg a profilomból, mert én akkor nem tudtam megvenni, és féltem, hogy elfogy a "jó árú" jegy. Szóval telefonon beszéltünk, és úgy foglalta le, de amikor beszéltünk, akkor még a 3. jegy 40ezer, ezt csak utána vettem észre, hogy 36 mindegyik, na mindegy. (a jegyeket november végén vettem, január végi oda-vissza fuerteventurára. Most csak 28ezer lenne... na mindegy ebből is tanultam :D)
2017. jan. 7. 11:04
 7/7 A kérdező kommentje:
30.000-ért gondoltam, hogy sikerül eladni, de így nem éri meg, hogy 27ezer csak a névátírás... sok haszon nem lenne rajta
2017. jan. 7. 11:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!