Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Kézipoggyásszal utaznék az...

Kézipoggyásszal utaznék az Aegean légitársasággal, a megengedett méret 55*23*40cm, 8kg. Viszont utazótáskával mennék, ami 55*28*28cm. Beleköt a légitársaság? Aaegan légitársaság tapasztalata valakinek? Milyenek?

Figyelt kérdés

2023. jan. 19. 19:44
 1/7 anonim ***** válasza:
79%

Kedvenc légitársaságom. :-) kaják, kiszolgálás nagyon jó szerintem.

Nem fog belekötni, ez nem szutyok fapados. :)

2023. jan. 19. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszi, van amúgy kisbőröndöm is, de önmagában 2kg 30deka, így lecserélem akkor.

Sajnos későn kapcsoltam, hogy vennék plusz poggyászt, de 11ezer a kezelési költség pluszba, így nem veszek.

2023. jan. 19. 20:01
 3/7 anonim ***** válasza:
32%
Nem a szutyok fapados múlik, hanem a tényen, hogy egy adott meretnel nagyobbat nem tudsz a taroloba beletuszkolni.....
2023. jan. 20. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
47%

3: aha ok. De, a fapadoson is múlik. Mivel rohadt sokat utazok, nekem fontos, hogy mint ügyfél, hogyan bánnak velem.

Normál légitársaságnal emberszamba vesznek, és nem úgy bánnak velem, mint egy birkaval, amit raeresztenek a repülőre.

Soha többet szutyok fapados...

Egyetlen egy légitársasággal voltam megelégedve életem folyamán, ami a fapados, és az a Level (hosszútávú, Iberia-e asszem).

Az összes többi okadmany, a Ryanair-rel az élen.

Egy normál légitársaság ad arra, hogyha problémával fordulsz feléjük, legyen az bőrönd, akkor találnak rá problémát. Velem 2-3* előfordult ilyen és sosem volt belőle baj. De mindegy, van aki erre igénytelen, van akinek meg ez számít. Hál istennek nem vagyunk ugyanolyanok.

A lényeg pedig az, hogy az Aegean egy popec légitársaság, finom kajakkal és top kiszolgalassal. Velük barmikor utazok, bárhová.

2023. jan. 20. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
30%

4,


Aha, ok. A megadott méretet be kell tartani, totál független a légitársaságtol. A bánásmód nem volt kérdéses, a sznob hozzaallasod meg nevetséges. A kérdező nem fordult egyik legitarsasaghoz sem a nem létező problémájával. Az ugyanis, hogy ő nem akarja betartani a méret szabályt az nem probléma, hanem lexarom gondolkodás. Ha ezzel fordul q legitarsasaghoz, azok is elmondjak neki, hogy a merethatar nem viccből van. Tudod, ha pl cipőt veszel a 42 méretű lábadra, akkor te sem egy számmal nagyobban akarsz csónakázik, vagy egy számmal kisebben szirongani. De értem én, hogy ennek megértéséhez picivel több intelligencia szükséges, mint ami láthatóan nálad jelen van.

2023. jan. 20. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Időközben megérdeklődtem a Bp.i információs közpponttól, és azt írták, ha puha, és befér a megengedett tárolóba,akkor felengedik.Most először fogok ezzel a légitársasággal utazni, nyilván én is szeretném elkerülni, hogy megbüntessenek.

Rainair, wizzair, skyexpressel utaztam már, ott mások a szabályok,több a megengedett súly is. Van kis bőröndöm, de a súlya 2kgmal több, mint az utazótáskáé. sajnos erre csak későn figyeltem fel, emiatt utólag akartam venni bőröndjegyet, de nem gondoltam hogy kezelési költsége is lesz. 27ezret kezelési költséggel bőröndjegyre nem fogok kiadni, mert nem éri meg. Inkább nem viszek annyi cuccot.

2023. jan. 20. 16:12
 7/7 anonim ***** válasza:
66%

5: ez nem sznobsag. Én is ruhellem a fapadosokat. :) Igényesség és pénz kérdése, akinek van rá, az megengedheti magának.

Én pölö, ha nincs normalra pénz, akkor inkább nem repülök.

2023. jan. 21. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!