Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Mire lehet számítani Sun...

Mire lehet számítani Sun Express járatokon?

Figyelt kérdés

Életem első repülése lesz jövőhónapban és nagyon félek, illetve van pár kérdésem.

Kézipoggyász 8kg lehet/fő. Ebbe a 8 kilóba benne van magának a táskának is a súlya?

A bőrönd 20 kg lehet, ebbe benne van s bőrönd súlya is?

Illetve ha kint vásárolok és ha nem férne bele a bőröndbe, akkor lehet olyan opció hogy egy plusz bőröndbe vagy táskába teszem a cuccokat? Ebben az esetben hol lehet “jegyet” venni a plusz csomagra?

Amikor megkapjuk a repülőjegyet akkor azon rajta lesz hogy melyik ülés a miénk vagy pedig mindenki oda ül ahova akar?

Köszönöm szépen ha válaszoltok nekem!


ápr. 20. 00:18
 1/4 anonim ***** válasza:

A táska/bőrönd súlya is benne van, egyben mérik le.

Plusz bőröndöt vagy táskát a repülőjegy lefoglalásakor lett volna a legjobb hozzáadnod. Esetleg az ügyfélszolgálaton érdeklődhetsz, van-e lehetőség utólag hozzáadni. Ha a reptéren találod ki ezt, akkor még ha fel is engedik, olyan büntetést fizettetnek veled, hogy nem éri meg.

A helyfoglalás konkrétan a Sun Expressnél nem tudom, hogy működik. Ha nem fapados, akkor már a jegy foglalásakor kellett foglalnod ülőhelyet, és az rajta van a visszaigazoláson. Ha fapados, és nem foglaltál ülőhelyet, akkor vagy checkinnél tudsz, vagy oda ülsz, ahova akarsz (a mások által le nem foglalt helyek közül).

ápr. 20. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Vehetsz extra poggyászt de csak ha közvetlenül a légitársaságtól vetted a jegyet.

10kg bőrönd 39 euró

20 kg 70 euró


[link]

ápr. 20. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Mindkét választ köszönöm!

A jegyet az utazási iroda intézi majd!

Második, ha jól értem akkor ebben az esetben nem is lehet extra poggyászt vennem!

ápr. 20. 10:52
 4/4 anonim ***** válasza:

A Sun Express charter járat. Nincs lehetőséged plusz poggyászt venni. Olyan lehetőséged van, hogy túl léped a feladott poggyász súlyhatárát, ez nagyon sokba fog kerülni. Charteren a checkin-ben megy az ültetés, itt van lehetőséged megmondani hova szeretnél ülni, ha szabad az az ülés akkor lehet, hogy megkapod. Olyan, hogy mindenki ül ahova akar nem létezik.


Persze, hogy táskával együtt 8 és 20kg. Nem gondolod, hogy kipakolod a táskádat és csak a tartalmát mérik le.

ápr. 20. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!