Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » A Wizzair miért törölte az...

A Wizzair miért törölte az összes Budapest-Aqaba járatát?

Figyelt kérdés
Február 7-én megy az utolsó gép.

2023. jan. 25. 16:43
 1/6 anonim ***** válasza:
58%
Gondolom a jordánok nem fizetik a fejpénzt tovább. Előfordul az ilyen. Azt hitték hogy tudják pótolni az eilati járatok megszűntetése megcsapoanó turistákat de a vízum meg egyéb sz.kodás miatt sokan inkább nem mentek oda.
2023. jan. 25. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
41%
Valószínűleg nem volt gazdagságos. Tavaly voltam, de nem voltam hasraesve Jordániától. Olcsó jeggyel se mennék többet. Egyébként oda vízum nem kellett. Eilatot viszont nagyon sajnálom, kétszer is voltam és mennék is még biztosan ha lenne járat.
2023. jan. 25. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%

" Egyébként oda vízum nem kellett. "


Persze töki


"Egyszeri beutazásra szóló turistavízum felvehető az ammani és az aqabai repülőtéren is, valamint a legtöbb szárazföldi és tengeri határátkelőhelyen (díja 40 JOD). A vízum 30 napos tartózkodásra jogosít, azt meghaladó időtartam esetén, a helyi rendőrségen a vízum érvényességét annak lejárta előtt meg kell hosszabbítani."

[link]

2023. jan. 25. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
94%

Én voltam ott peocsfej, te meg nem.


Egyébként pedig:


[link]


Arrivals at Aqaba, either through the port, the airport or land except for south wadi araba crossing boarder are granted a free visa to Jordan.

2023. jan. 26. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
90%
Jól mondja a 2-es, nekünk sem kellett vízum.
2023. jan. 26. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de elmehetnek a... :) Így hogy több ezer ember (köztük a miénket) útját cseszték el, legalább kiadhatnának az indokokról egy nyilatkozatot.
2023. jan. 26. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!