Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Március közepén utaznánk a...

Március közepén utaznánk a családdal Egyiptomba, repülővel, hogy éri meg a repjegyet lefoglalni? Most vagy előtte 1-2 héttel?

Figyelt kérdés

2023. febr. 14. 07:16
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem utazási irodával mentek? Hova, milyen célból? Kairó, Alexandria? Hurghada, Sharm? Teljesen magatok szerveztek mindent?
2023. febr. 14. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Magunknak szervezzük, Hurghada
2023. febr. 14. 07:53
 3/16 anonim ***** válasza:

Folyamatosan nézni kell az árakat. Én általában 1-2 hétig nézem, megjegyzem, hogy mi volt a legjobb és a legrosszabb ár, figyelem a változásokat és megpróbálom a megfelelő pillanatban megvenni a jegyet.


Amikor én mentem Egyiptomba majdnem mindent magamnak szerveztem, kétszer vettem igénybe egy-egy napos túrát. Az egyik egy piramisos, quadozós, tevegelős nap volt, a másikkal pedig levittek minket Kairóból Alexandriába majd még aznap vissza. Ezeket a mapi dolgokat ajánlom mert nem vészesen drágák, de legalább izgalmasak.

2023. febr. 14. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem a #3-as jó tippet ad. Melyik légitársasággal mennétek? Azt hittem utazási irodával olcsóbb Egyiptom
2023. febr. 14. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom a szállást már lefoglaltad. Két héttel előtte nem biztos, hogy kapsz repülőjegyet is. Ideje már megvenni. Ha a repjegy.hu-n nézed, több opció közül választhatsz mind légitársaságot, mind indulási időpontot, mind pedig árat illetően.
2023. febr. 14. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
De ott csak nézelődj, a foglalást a légitarsaság oldalán tedd meg
2023. febr. 14. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Hát azt már rég meg kellett volna venni.

Én Wizz airrel (discount tagságival) április elejére 39 ezert vettem retúrt 20 kilós bőrönddel. Ez már 100 alatt nem fog kijönni nektek / fő sőt.... szerintem 150 alatt se nagyon

2023. febr. 14. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 NTBS ***** válasza:
Minél hamarabb, hogy biztosan legyen hely.
2023. febr. 14. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Statisztikailag a 21. nap a legolcsóbb. De ez statisztika, nem törvényszerűség.
2023. febr. 14. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem már túl későn vagy. A skyscanner százezer alatt nem kínál fejenként jegyet. Egyébként nem feltétlenül kell a légitársaság oldalán venni a jegyet. Sokszor nem ott a legkedvezőbb az ár.
2023. febr. 15. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!