Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Nyárra merjek foglalni repülőj...

Nyárra merjek foglalni repülőjegyet Egyiptomba?

Figyelt kérdés
Egyiptom vagy Tunezia lenne az uticél,de nem tudom a jelenlegi helyzetben foglaljak-e.
2020. ápr. 5. 11:32
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne foglalj.
2020. ápr. 5. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
jövőre igen
2020. ápr. 5. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Attól függ, mennyire rugalmas kondíciókkal tudsz foglalni. Ha ez egy egy héttel indulás előtt teljesen visszatéríthető akármi, akkor hajrá, majd legfeljebb lemondod, bár a szolgáltatók csődje ekkor is reális kockázat, szóval csak a tényleg nagyon olcsó ajánlatok játszanak, amelyrknél nem veszítesz túl sokat.


Amire viszont előre kérlek: tájékozódj alaposan és ha meg is engedik a hatóságok az utazàst, de van minimális kockázata is a betegség (újbóli) behurcolásának, akkor inkább nèzz ki egy gyönyörű fekvésű balatoni nyaralót.

2020. ápr. 5. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
32%
Áááááá, már hiányzott még egy ilyen kérdés...
2020. ápr. 5. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom, én még a balatoni nyaralóban sem vagyok biztos, hogy nem e az ablakon dobtuk ki a pénzt az év eleji foglalással...

Külföldre tuti nem intéznék semmit, talán jövőre.

2020. ápr. 5. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Csak egy kérdés,

Melyik légi járatra foglalnál??

2020. ápr. 5. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Komoly legitarsasagnal igen, a nyar masodik felere vagy inkabb augusztusra. Ha torlik a jaratod visszakapod a penzed. De szerintem addigra lemegy ez a cirkusz.
2020. ápr. 5. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!