Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Amerikába és Ázsiába az út...

Amerikába és Ázsiába az út miért ilyen?

Figyelt kérdés
Akármikor és akárhol néztem a repülőjegyeket, Amerikába és Ázsiába (Fülöp-szigetek, stb) minimum 250 ezer forintba kerül a repülőjegy. Több utazós csatornát is követek, akik beszámoltak többször arról, hogy 150 ezer forint alatt is megoldható. Hogyan?

2023. febr. 20. 11:16
 1/9 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem a pontokkal tudták megvenni olcsón a jegyet. Én sem láttam még sosem alapból olcsó jegyet, de ha sokat repülsz, akkor kaphatsz pontokat, amiekt beválthatsz kedvezményre. Nem biztos, hogy ez a megoldás, azonban én erre tudok gondolni.
2023. febr. 20. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
91%
Specifikus időpontokra, specifikus légitársaságokkal, sokszor külön vásárolt szektorokkal lehet megoldani jelentősen olcsóbban. Egy sima szombattól szonbatig jegy keresgélés nélkül, 2 óra dohai vagy dubaji átszállással majdnem mindig drága lesz, evvan.
2023. febr. 20. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 NTBS ***** válasza:
Messze van. Nem mindegy, hogy Dubai, vagy Fülöp szigetek.
2023. febr. 20. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Jelen pillanatban 71.855 Ft a legolcsóbb repjegy N.Y.-ba a JFK-ra.

Csak tudni kellene használni a netet.

2023. febr. 24. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Az árak USD-ben nem nagyon valtoztak, a Ft-ot ¢$€szte el a tudod ki (meg minden mást is).
2023. febr. 25. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
#4 melyik oldalon? :o
2023. febr. 25. 16:01
 7/9 anonim ***** válasza:
Miből?
2023. febr. 26. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szamit az idopont, mikorra vetted, mikor vetted meg, milyen utvonalon mesz.

Mi mar utaztunk ugy USA es Magyarorszag kozt hogy $1.100 volt 2 repjegy, viszont az atszallasok miatt 20 orat utaztunk.

Most vettem csak magamnak $1.100 ert repjegyet, viszont csak egy atszallas van, igy csak 13 ora az ut

2023. ápr. 9. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
azzziggeennnn 1.1k repjegyre!!
2023. ápr. 9. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!