Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Lufthansa jegyvásárláskor nem...

Lufthansa jegyvásárláskor nem kért útlevél számot, miért?

Figyelt kérdés
Sziasztok, karácsonyra szüleim megleptek egy New York retúr repjeggyel viszont most néztem az emailt hogy abba se a lufthansa oldalán nincs feltüntetve az útlevélszámom, félek hogy ők hagyták ki ezt a lépést vagy valami lehetett. Vagy esetleg utazás előtti check-in-kor kell megadni? Esta vízumom már van, utazásig még bő egy hónapom van.

2023. márc. 10. 15:07
 1/8 BeefEater ***** válasza:
100%
Check-in -kor kell megadnod az útleveled adatait. Jegyvásárláskor csak az utas nevét kell kell megadni (ennek viszont stimmelnie kell az útlevélben szereplő névvel).
2023. márc. 10. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
És mennyire baj ha Mrs. van írva és nem Ms? még nem vagyok férjezve de egyik emailben így van írva a nevem
2023. márc. 10. 16:55
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Semennyire! A név stimmeljen.
2023. márc. 10. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az útlevélben szereplő név és a foglalásban szereplő (a beszállókártyára kerülő) név egyezzen
2023. márc. 12. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
11%

Azigen. New -Yorkba? Elég lett volna valami közelebbi helyszín, mondjuk Románia vagy legyél horvát ország nagyon max olasz meg spanyol.

Egyből NY megy a rongyrázás. Pápárámerikánó rip drip, trip, drá tripp, csiripp hopá!


Szval ne parazz csekk in kor megadod. Jól írja az 1. Ajándéknak meg nem kell akkora felhajtás elég lett volna egy jófajta bor vagy pohár készlet. Stb

Amúgy foggalmad nincsen itt a dolgokról értelem egyből lejött :D ezért nem kell New-Yorkba menni látod neked, na de ha szakítanak paroddal esetleg én szívesen elzsalok veled NY-be, tudom h most is idegesítő vagyok, de majd heti 1x fizetek egy jó töltött káposztát NY be ;) jó utat nektek bocsi ha megsértett elek de én egy üveg sort kaptam karácsonyra meg egy autoillatositot nem ám new yorki utat…

2023. márc. 12. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
12%
Luftanhsa meg ám is full fapad
2023. márc. 12. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Kedves 01:40-es válaszoló!

Nem akartam hogy kutakodjanak az életembe, ez az utazás nem csak úgy jött, már covid óta tervbe volt (ballagásra kapott pénzem félre lett erre téve de mostmár a repjegy nem annyiba kerül így többi ünnepre : diplomaosztó és most karácsonyra kaptam mellé segítséget így megtudták nekem venni amiben az én félretett pénzem meg a szakmai gyakorlat alatt félre tett pénzem is benne van. :) )

Más kérdés hogy utaztam már, bár nem sok helyre Európán belül de repülővel már volt szerencsém utazni. Tudom hogy check-in -nél adtam meg a személyi számomat mert eddig csak olyan országban voltam ahova elég volt a személyi. Ezért is kérdeztem itt hogy nem lehet e megkellett már adni csak konkrét jegyet nem én vettem meg az oldalon. Plot twist hogy egyedül utazom. Kint élő ismerősünk meg nem volt biztos ebben ugyanis ő már rég nem hagyta el az országot és nem tudta megmondani kell-e már előre adni, ő konkrétan az Estában se tudott mondani semmit ugyanis zöld kártyával tartózkodik kint több mint 10 éve. Sajnos szüleim kevéske angol tudása miatt csak megijedtem hogy nehogy egy lépés kihagyása miatt legyen baj majd utazás napján .

De köszönöm a válaszokat, segített sokat.

2023. márc. 12. 10:55
 8/8 anonim ***** válasza:
34%

Nagyon szívesen, és bocsi a véleményem miatt, de ezt a pénzt sokkal hasznosabb dologra is elkölthetted volna, elutazod, lösz pár képet instára, aztán hazajössz és oda a lóvé. Meg ahogy látom 10 évig gyűjtögetetek, szóval na, jobb helye is lett volna a lóvénak. Jól tetted, hogy megkérdezted, amivel nem vagy tisztában, hiszen ezért van az oldal. Saját véleményt irtam, tehát nem muszaj egyetérteni, de nekem nem egy nyaralás amire évekig gyűjtők.

De tuti lesz előnye hiszen gyakorolid a nyelvet meg világot látsz. Kivanok jó utat, szép élményeket és vigyázz nagyon magadra Amerikába.

2023. márc. 12. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!