Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Volt már olyan aki pogyász...

Volt már olyan aki pogyász nélkül ment utazni repülővel?

Figyelt kérdés
2023. ápr. 2. 17:13
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Aki pl. naponta ingázik, annak elég egy kézitáska.
2023. ápr. 2. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, hogy mit nevezünk poggyász nélkülinek. Hátizsákkal már ezerszer, csak egy útlevélnél azért mindenhova többet vittem.
2023. ápr. 2. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
85%

14 napra úgy mentünk el Madeirára, hogy csak egy kis hátizsákunk volt, benne 4 póló és 4 bugyi. Zokni meg kettő, de ez nem tartozik rád. (odakinn végig volt mosógép).

Őszintén egy nyaralásra akkor sem vinnék több holmit, ha ingyen lenne.

2023. ápr. 2. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Egy kisebb bevásárlótáska méretűvel utaztam el egy hétre.
2023. ápr. 2. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Háromnapos konferencián voltam egy iskolatáska méretű hátizsákkal Brüsszelben. Elegendő volt, csak megfelelő tervezés kérdése.
2023. ápr. 2. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Egy kocsit vittem ki Berlinbe, kora reggel hagytam el Pestet, egy kis kézitáska volt velem, még aznap este már repültem is haza.
2023. ápr. 2. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Kistáskával már mentem. Olyan is volt, hogy reggel mentem este jöttem, de a pénztárcámat, útlevelem akkor sem a zsebembe tömtem, hanem vittem egy kistáskát.
2023. ápr. 3. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
feladott poggyasz nelkul igen, de amugy mindig van nalam egy kis hatizsak vagy oldaltaska a cuccaimmal.
2023. ápr. 3. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Feladott poggyasz nelkul mentem mar el egy hetvegere, vittem minden napra 1 polot, egy valtas nadragot es alsonemut minden napra. Siman elfert. Kulon cipot nem vittem, csak azt ami rajtam volt.

Evszaktol is fugg hogy eltudsz e menni nyaralni egy hatizsakkal mert telen nehezebb mindent bepakolni.

Tervezem hogy legkozelebb hagyok ruhat anyameknal, igy mikor hazautazok akkor nem kell vinnem feladott poggyaszt. Online check in, nem kell beallni a sorba a pultnal hogy leadjam a borondot es erkezeskor sem kell varni ra.

2023. ápr. 4. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
3hét délkelet ázsia is megvolt hátizsákkal...
2023. ápr. 5. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!