Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Párnát repülőn nekünk adják...

Párnát repülőn nekünk adják vagy újramossák és ott kell hagyni?

Figyelt kérdés
2023. ápr. 7. 12:48
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Újramossák. Általában azért van ronda mintája a párnának/takarónak, hogy ne vigyék el az emberek.
2023. ápr. 7. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
53%
Turkish Airlines-nál Kanadába adtak olyan TA-s nyakpárnát, amit utána elvihettünk. Még mindig megvan, baromi kényelmes. Viszont a legtöbbje nem olyan jó (pl. KLM elég csöves lett), de maximum közepes (Lufthansa). Szóval javaslom, ha belefér a csomagodba és tényleg long haul akkor vigyél egyet magaddal.
2023. ápr. 7. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
58%
Nekem soha nem adtak parnat vagy paplant, erdekes.
2023. ápr. 8. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

#3

Legtöbbször kérni kell. Ritkán van, hogy ilyen kispárna be van készítve az ülésekre, de paplant nem is szoktak adni. Ha nagyon kell akkor ilyen pokrócszerűséget biztos tudnak adni, de személyesen még nem is láttam ilyet. Azért is ajánlottam, hogy inkább vigyen magával egy biztos kényelmes nyakpárnát, mert amit a repülőn kaphat abban nem biztos hogy lesz köszönet. (Kettes voltam)

2023. ápr. 9. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hosszú éjszakai járatokon adnak, 1-2 órás nappalin meg nyilván nem. Én az EVA-nál kaptam párnát és pokrócot is. Minden székre ki volt készítve. Hoztam is el belőle. :)
2023. ápr. 10. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Business classon adnak, de hat az meg draga
2023. ápr. 10. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Van, ahol még zoknit stb. is adnak.
2023. ápr. 18. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!