Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Miért jobb éjjel repülni?

Miért jobb éjjel repülni?

Figyelt kérdés
Amikor nem tudod élvezni a kilátást?

2023. ápr. 10. 18:36
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha hosszú az út, alszol egy jót, és nem érzed meg annyira az időeltolódást sem. (Tapasztalat)
2023. ápr. 10. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A kilatas nappal sem nagyon lehet elvezni 10-11 km magasan.
2023. ápr. 10. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Azért szeretek este repülni, mert éjszaka felszáll a gép, reggel pedig megérkezek, így azt a napot is teljesen jól ki tudom használni programokra és városnézésre, nem az van, hogy megérkezek mondjuk 17:00-kor, és nap nagy része pocsékba ment.

Valamint a gépen is jobb ilyenkor aludni. Hozzáteszem, a tájat napközben sem látod, legfeljebb fel- és leszálláskor. Az utazás 99%-án keresztül csak felhőket látsz, amik éjszaka is lehetnek, illetve akkor már csillagokat is tudsz nézni.

2023. ápr. 10. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nincs mit nézni 11 kilóméter magasan az óceán felett. A hófehér felhők visszaverik a napfényt és belefájdul a szemed annyira vakít. Mindenki arra készül, hogy leszállás után legyen toppon ezért az első étkezés után le szoktuk húzni a sötétítőt ha nappal repülünk, kivéve 1-2 kezdő repülőt, a gépen belül a személyzet is lejjebb tekeri a fényeket, ki-ki betakarózik és aludni próbál vagy filmet néz, zenét hallgat, elcsendesül. A gép monoton zúgása is elálmosít. Majd 8-9 óra múlva úgyis gyönyörködhetsz a leszállásban, de addig csak a többieket zavarod a bevágódó éles fénnyel. Ázsia felé talán még lehet nézegetni ha nincs felhő, de pár perc után megunod és rájössz, hogy most aludjál, ne akkor amikor leszálltál
2023. ápr. 11. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem nem jobb éjszaka repülni. Nem mindig felhős az ég és utazómagssaágról is láthatsz csodákat. Amikor a Távol-Keletre repültem és a Bajkál tavat láthattam felülről az megfizethetetlen élményt adott.
2023. ápr. 11. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 NTBS ***** válasza:
36%
Alvás miatt.
2023. ápr. 12. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
#5 Mondom, néhány kezdő kivételével...
2023. ápr. 12. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!